دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ |۱۷ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Oct 2, 2023
رونمایی از کتاب «راستینه»

حوزه/ جلد نخست پرسش و پاسخ‌های نوجوانانه با عنوان «راستینه» به معنای حقیقت با حضور حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، جلد نخست پرسش و پاسخ‌های نوجوانانه با عنوان «راستینه» به معنای حقیقت رونمایی شد.

در مقدمه کتاب علت تدوین کتاب اینطور ذکر شده که با توجه به حجم فعالیت رسانه‌های بیگانه در پائیز ۱۴۰۱، ایران درگیر یک جنگ رسانه‌ای تمام‌عیار شد. اصلی‌ترین مخاطب دروغ‌های رسانه‌ها نوجوانان بوده‌اند. اگرچه دشمنان اسلام و انقلاب در همراه کردن این نسل با اهداف خود ناکام ماندند اما همچنان برخی از نوجوانان سوالات و شبهات ذهنی متعددی دارند و باید پای صحبت این دانش‌آموزان نشست و به ابهامات ایشان پاسخ داد.

آیین رونمایی از کتاب «راستینه» برگزار شد + عکس

کتاب راستینه به همت جمعی از طلاب و فضلای هیئت یامهدی(عج) با بررسی شبهات پرتکرار اغتشاشات ۱۴۰۱ تهیه و تنظیم شده است. حجت الاسلام امیرحسین صادقی، حجت الاسلام حسین رواز و حجت الاسلام مسعود هاوش نویسندگان این کتاب هستند که تحت نظارت حجت‌الاسلام سید حسین موسوی کتاب را تألیف کرده‌اند.

حجت‌الاسلام پناهیان در مراسم رونمایی از کتاب ضمن ابراز خرسندی از سوالات و پاسخ‌های خوب کتاب افزود مهم‌ترین اثر روانی کتاب در جامعه این است که این سوالات جواب دارد و ما باید این را تبلیغ کنیم.

آیین رونمایی از کتاب «راستینه» برگزار شد + عکس

گفتنی است این اثر توسط انتشارات شهید کاظمی و همکاری انتشارات هیئت امروز به زینت طبع و نشر آراسته شده است.

لازم به ذکر است، سلسله کتاب‌های پرسش و پاسخ‌های نوجوانانه در گام‌های بعدی متناسب با نیاز نوجوانان به شبهات متداول خواهد پرداخت و در این مسیر از تمام افرادی که می‌توانند با هیأت یامهدی(عج) همکاری داشته باشند، دعوت به‌عمل می‌آید.

آیین رونمایی از کتاب «راستینه» برگزار شد + عکس

علاقه‌مندان جهت مشاهده و تهیه این کتاب می‌توانند از طریق سایت من و کتاب manvaketab.com و همچنین از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه نمایند.

آیین رونمایی از کتاب «راستینه» برگزار شد + عکس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =