شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ | May 30, 2020
تصاویر/ غرفه خبرگزاری حوزه در هفتمین روز نمایشگاه مطبوعات-۱

حوزه/مهندس عباس پناه، مدیر اجرایی کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران، در غرفه خبرگزاری حوزه با انتقاد از وجود ربا در بانک های ایران گفت: با وجود نهی شدید اسلام از این عمل شنیع اما شاهد هستیم که هنوز بانک های ما به عناوین مختلف از مردم ربا می گیرند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، مهندس عباس پناه، مدیر اجرایی کانون سراسری پیمانکاران عمرانی ایران، در غرفه خبرگزاری حوزه با انتقاد از وجود ربا در بانک های ایران گفت: با وجود نهی شدید اسلام از این عمل شنیع اما شاهد هستیم که هنوز بانک های ما به عناوین مختلف از مردم ربا می گیرند.

وی افزود: در این رابطه طرحی نوشته شده است تا این موضوع تا حدی حل شود چرا که بانکداری ربوی تولید را تعطیل کرده است.

شایان ذکر است خبرگزاری حوزه به عنوان رسانه رسمی حوزه های علمیه نیز همچون دوره های گذشته، با هدف گسترش تعاملات در فضای رسانه ای کشور و اطلاع رسانی از کارکردهای حوزه های علمیه جهان تشیع، در نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات، حضور فعال دارد.

غرفه خبرگزاری حوزه همچنین در طول برگزاری نمایشگاه بیست و سوم مطبوعات لاوه بربرگزاری سلسله نشست های تخصصی، میزبان شخصیت ها و مسئولان ارشد حوزوی و کشوری، به عنوان «میهمانان ویژه»  و عموم بازدیدکنندگان از نمایشگاه خواهد بود.

علاقمندان می توانند برای بازدید از غرفه خبرگزاری حوزه در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها، به مصلای امام خمینی(ره) تهران، شبستان اصلی، راهروی 9، غرفه 159 مراجعه کنند. 

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =