یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ | Jul 12, 2020
دیدار رییس دانشگاه مذاهب اسلامی با آیت الله نظری

حوزه/ رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کشور امروز با آیت الله نظری خادم الشریعه در ساری دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در ساری، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین مختاری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کشور، امروز با آیت الله نظری خادم الشریعه در ساری دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در این دیدار ضمن تجلیل از خدمات علمی، مبارزاتی و اجتماعی آیت الله نظری، گفت: علما همواره مهم ترین پناهگاه اقشار مختلف مردم در طول تاریخ بوده اند.

وی با بیان این که علما و فقهای دینی در طول تاریخ مجاهدانه برای حفظ دین و ارزش های اسلامی تلاش کردند، افزود: این تلاش ها و مجاهدت های شبانه روزی موجب حفظ دین و اسلام ناب در جامعه شده است.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی با اشاره به این که درب منازل علما همواره به روی مردم باز بوده است، خاطرنشان کرد: پیوند میان مردم و روحانیت مهم ترین عامل حفظ انقلاب در چهار دهه اخیر بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین مختاری با بیان این که علما همواره در کنار مردم بوده اند، تصریح کرد: همراهی و همگامی با مردم افتخار بزرگی برای روحانیت در طول تاریخ بوده است.

وی با اشاره به این که دشمن از پیوند ناگسستگی مردم و روحانیت بسیار عصبانی و هراسان است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل می کوشد با تبلیغات دروغین  و منفی این پیوند را سست کند که تاکنون شکست خورده است.

رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به سابقه ولایت مداری مردم مازندران در طول تاریخ اشاره کرد و گفت: سابقه تشیع در این دیار همواره زبانزد بوده و امروز نیز مردم مازندران در ولایت مداری جایگاه بسیار روشن و درخشانی دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =

نظرات

  • IR ۲۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
    0 0
    رسانه
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8