سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ |۶ شعبان ۱۴۴۱ | Mar 31, 2020
مسجد شرق لندن 100 بسته گوشت قربانی میان همسایگان توزیع کردند

حوزه/ در پایان عید سعید قربان، مسلمانان مسجد شرق لندن با همکاری سازمان امداد اسلامی به توزیع 100 بسته گوشت قربانی در میان ساکنان بی بضاعت و مستعضف اقدام کردند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از salaamgateway، امداد اسلامی و مسجد شرق لندن، گوشت قربانی میان ساکنان محلی توزیع کرد.

در پایان عید سعید قربان، سازمان خیریه بین المللی «امداد اسلامی» در همکاری با مسجد شرق لندن و مرکز اسلامی لندن، به توزیع 100 بسته گوشت قربانی در میان ساکنان محلی اقدام کرد.

بسیاری از گیرندگان گوشت از افراد بی بضاعت از خانواده هایی با درآمدهای پایین، والدین مجرد و همچنین ساکنان کشمیری هستند که به دلیل تشدید سطح درگیری ها در منطقه قادر به بازگشت به کشورشان نمی باشند.

صوفیا علم ، مدیر مرکز مریم در مسجد شرق لندن در این باره گفت: بسیاری از خانواده ها هستند که در طول سال از نظر اقتصادی با مشکل روبرو هستند و برایشان شادی در ایام عید مقدور نیست. ما هر ساله عید درخواست هایی دریافت می کنیم که می خواهند از این گوشت با برکت مصرف کنند. با این همکاری می خواهیم عشق و این برکت را د راین روز عزیز با جامعه محلی شریک شویم.

وی افزود: هیچ کس نباید احساس کند که از عید جا مانده است. . در قلب بزرگترین جامعه مسلمانان در لندن، مسجد شرق لندن از بسیاری از افراد آسیب پذیر پشتیبانی می کند. به لطف امداد اسلامی ، ما این فرصت را داریم که با احیای بخشی از تعهدات اسلامی، این خانواده ها را شاد کنیم و گوشت را با آن ها ها به اشتراک بگذاریم

توفیل حسین ، مدیر امداد اسلامی انگلستان نیز گفت: ما از مسجد شرق لندن تشکر می کنیم که با ما در تحویل گوشت قربانی همکاری کرده و شادی عید را با خانواده های مستعضف به اشتراک گذاشت. فقر در انگلیس رو به وخامت است و ما به طور فزاینده به بیشتر مردم در نزدیکی مان کمک می کنیم.

وی افزود: عید زمانی است که ما گوشت را با همسایگان خود و افراد بی بضاعت به اشتراک می گذاریم. سخاوتمندی مسجد به کم تر ساختن رنج بسیاری در لندن کمک خواهد کرد و این روح واقعی عید است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =