یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
جلال غفاری

حوزه/ مدیرشبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان به دنبال بایکوت حداکثری اربعین و القاء معانی نادرست از این حماسه دینی هستند و در این حماسه بزرگ حسینی باید همه جامعه نخبگانی حضور داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، جلال غفاری در دومین گردهمایی فعالان مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و چهارمین همایش هیئت های فعال در عرصه اربعین حسینی در مسجد مقدس جمکران اظهارکرد:رویکرد خدمت، برادری و تعاون که در اربعین حسینی به اوج خود می‌رسد باید در فعالیت رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی مورد توجه قرار گیرد هر چند اربعین حسینی یک رسانه بوده و افرادی که در این حماسه حضور می‌یابند بازیگران و تولیدکنندگان اصلی این رسانه هستند.

مدیر شبکه افق با بیان اینکه دشمنان به دنبال بایکوت حداکثری اربعین و القاء معانی نادرست از این حماسه دینی هستند، گفت: شبکه افق با استفاده از ظرفیت حداکثری صدا و سیما تلاش می‌کند تا بزرگی حرکت اربعین را به تصویر کشیده و شگفتی‌های این حماسه را روایت کند.

وی با تاکید بر اینکه اربعین دارای یک فرهنگ و سبک زندگی است، مطرح کرد: ارسال ویدیوهای مردمی برای انعکاس در سیما با محوریت شبکه افق درحال دنبال شدن است که امیدواریم با زیرساخت‌های فراهم‌شده بتوانیم هر موکب و کاروان‌دار را به یک رسانه تبدیل کنیم.

غفاری با بیان اینکه ایده‌های رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی با محوریت شبکه افق و همکاری جامعه ایمانی مشعر دنبال می‌شود، عنوان کرد: شبکه افق در تلاش است تا بتواند از ظرفیت قابل توجه هیأت‌های مذهبی به شیوه مطلوب استفاده کند.

وی با بیان اینکه ایده‌های هیأت‌های مذهبی در حوزه رسانه دنبال می‌شود، گفت: ایده‌های رسانه‌ای هیأت‌های مذهبی با محوریت شبکه افق و همکاری جامعه ایمانی مشعر دنبال می‌شود و شبکه افق در تلاش است تا بتواند از ظرفیت قابل توجه هیأت‌های مذهبی به شیوه مطلوب استفاده کند.

غفاری  با بیان اینکه امسال شبکه افق در 9 استودیو مراسم اربعین حسینی را پوشش می‌دهد، عنوان کرد: در ایامی که اوج مراسم اربعین حسینی است هیأت‌ها با تلویزیون درگیر نیستند اما جاماندگان از اربعین که دل‌هایشان با زائر است به توفیق زیارت نمی‌رسند و چشم به تصاویر اربعینی صدا و سیما می‌دوزند.

انتهای پیام   313/17

 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =