سه‌شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ | Jul 7, 2020
کفاش

حوزه/ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر، به نقش مهم همه اقشار به ویژه روحانیون در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس همه اقشار تاثیرگذار بودند و روحانیت معظم علاوه بر مشارکت در کارهای فرهنگی در زمینه‌های نظامی هم فعال بود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از بوشهر، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در مراسمی با حضور غلامعلی کفاش، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی و کارکنان مجموعه، صبح امروز از 6 کارمند ایثارگر تبلیغات اسلامی استان بوشهر تجلیل شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر، در این مراسم به نقش مهم همه اقشار به ویژه روحانیون در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس همه اقشار تاثیرگذار بودند و روحانیت معظم علاوه بر مشارکت در کارهای فرهنگی در زمینه‌های نظامی هم فعال بودند و از فرماندهان بودند به نحوی که از قائم مقام لشکر گرفته تا رده‌های پایین‌تر به ایفای نقش پرداختند.

سردار غلامعلی کفاش بیان کرد: ایثارگران در طول هشت سال دفاع مقدس با از خودگذشتگی و ایثار پیشگام دفاع از آب و خاک کشور شدند و اکنون باید قدردان تلاش های آنان باشیم چراکه امنیت امروز کشور نیز مرهون تلاش های آنان است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دسیسه‌های دشمن برای سلطه بر جهان اسلام اشاره کرد و افزود: استکبار جهانی به راحتی با استفاده از سیاست تفرقه بینداز و حکومت کن، به راه‌اندازی جنگ‌های مختلف در جهان اسلام مبادرت می‌کند و از وحدت و توسعه دنیای اسلام جلوگیری می‌کند و در این مسیر برخی حاکمان ناآگاه مسلمان مانند آل سعود هم با پیروی از این سیاست باعث ایجاد جنگ و خونریزی بین برادران مسلمان در جهان اسلام می‌شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه امروز اکثریت جوانان ما در مسیر انقلاب و ولایت قرار دارند، اضافه کرد: دشمن پس از ناکامی در عرصه‌های مختلف اقدام به راه‌اندازی جنگ اقتصادی کرده است که اگر همه ما با بصیرت و ولایتمداری در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی  و شعار رونق تولید از ولایت فقیه تبعیت کنیم در این مسیر موفق خواهیم بود.

گفتنی است، در این مراسم از حجج اسلام عبدالرضا سروستانی، سیدعلی پناه محمودی‌نیا، نعمت‌الله عظیمی فرد، سیدجلال سعیدی، هاشم پروند و همچنین از محمد یزدانی به عنوان ایثارگران اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8