جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 7, 2020
سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی کرمانشاه

حوزه/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه حساب مردم از اغتشاشگران جداست، از آنها خواست تا با ماموران انتظامی همکاری لازم را داشته باشند تا دشمنان نتوانند به اهداف و برنامه های خود برسند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان درباره حمله اغتشاشگران به کلانتری الهیه، اظهار داشت: سرگرد «ایرج جواهری» از ماموران کلانتری ۲۴ الهیه بود که در جریان درگیری روز گذشته با عده ای از اراذل و اوباش و اغتشاشگران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وی افزود: در جریان ناآرامی های روز گذشته عده ای از این افراد که مسلح نیز بودند به سمت کلانتری شهرک الهیه کرمانشاه هجوم برده و قصد تصرف آن را داشتند.

سردار جاویدان ادامه داد: شهید جواهری نیز برای حفظ مقر پلیس به دفاع در برابر مهاجمان پرداخت اما ناجوانمردانه مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین با تاکید بر اینکه حساب مردم از اغتشاشگران جداست، از آنها خواست تا با ماموران انتظامی همکاری لازم را داشته باشند تا دشمنان نتوانند به اهداف و برنامه های خود برسند.

سردار جاویدان اظهارداشت: مطالبات عموم مردم برای مسئولان محترم است و همه آنها تلاش می کنند تا بتوانند پاسخ مناسبی به خواسته های به حق شهروندان بدهند.

وی تصریح کرد: مردم شهر کرمانشاه نیز روز گذشته در کنار مردم برخی از شهرهای دیگر به صورت مسالمت آمیز اعتراض خود را به برخی مسائل اخیر نشان دادند، اعتراضی که به گوش مسئولان رسید و به طور قطع برای جلب رضایت آنها چاره اندیشی خواهد شد.

سردار جاویدان یادآوری کرد: در این میان عده ای از اراذل و اوباش و اغتشاشگر با سوء استفاده از این موضوع دست به حرکاتی زدند که در شأن ملت بزرگ ایران و مردم شهید پرور کرمانشاه نبود.

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر اینکه حساب مردم از اغتشاشگران جداست، افزود: عموم شهروندان این هرج و مرج و بی نظمی که توسط عده ای مشخص ایجاد شده را نمی پذیرند و به طور قطع خواستار برخورد با چنین افرادی هستند.

وی در پایان گفت: نیروی انتظامی قاطعانه در برابر افرادی که به دنبال آشوب و ناامنی در سطح جامعه باشند ایستاده و اجازه نخواهد داد این عده باعث بی نظمی و هرج و مرج شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8