سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 11, 2020
محمدی گلپایگانی

حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با اشاره به اینکه حساب پس انداز قیامت خود را پر کنید، گفت: مسئولان و مدیران مراقب بیت المال باشند و از اموال دولتی برای خدمات شخصی خود استفاده نکنند، چرا که در مقابل مردم مسئولند و حق الناس باید رعایت شود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی، پیش از خطبه های نماز جمعه امروز در مصلی الغدیر خرم آباد با اشاره به اینکه مردم استان لرستان مردمی ولایی و با بصیرت هستند، گفت: مردم استان لرستان، مردمی شجاع و غیور هستند که در تمامی صحنه های انقلاب توطئه های دشمنان را خنثی کرده اند.  

وی با بیان اینکه مردم استان لرستان به شجاعت و ولایت مداری شهره هستند، افزود: ایثارگری های مردم دلاور این استان در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس زبانزد همه بودتد.  

رئیس دفتر نماینده مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه مردم لرستان در استقبال از نماینده جدید ولی فقیه، حضوری باشکوه داشتند، خاطرنشان کرد: حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، نماینده ولی فقیه در استان شخصیتی مردم دار، متواضع و جهادی هستند که امید می رود با حضورشان شاهد توسعه روزافزون در استان باشیم.  

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با بیان اینکه نماز جمعه باید باشکوه و شور برگزار شود، گفت: فرزندانتان را به شرکت در نماز جمعه و مجالس مذهبی و دینی عادت دهید تا معنویت در آنها نهادینه شود.  

وی با بیان اینکه امروز با توجه به هجمه های دشمن والدین باید مراقب فرزندانشان باشند، اظهار کرد: فضای مجازی شیطان مجسم است و گناه و فحشا را برای جامعه به ارمغان آورده است که باید مراقب حضور فرزندانمان در این فضا باشیم.  

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه اسلام به زنان بها و شخصیتی عظیم داده است، افزود: امروز در جوامع غربی زن به کالایی مبتذل و وسیله ای برای هوسرانی تبدیل شده است، اما در اسلام زنان عزیر و گرامی شمرده شده اند.  

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در پایان با اشاره به اینکه حساب پس انداز قیامت خود را پر کنید، گفت: مسئولان و مدیران مراقب بیت المال باشند و از اموال دولتی برای خدمات شخصی خود استفاده نکنند، چرا که در مقابل مردم مسئولند و حق الناس باید رعایت شود.  

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8