پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
رونمایی از ۲۷۰ اثر جدید دفتر تبلیغات اسلامی

حوزه/ ۲۷۰ اثر جدید در حوزه‌های پژوهشی و فناوری نوین و سامانه مدیریت دانش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در آیین افتتاح پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات با حضور جمعی از شخصیت‌های حوزوی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ظهر امروز طی آیینی با حضور جمعی از اساتید و پژوهشگران حوزوی در مرکز همایش‌های غدیر آغاز به‌کار کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین نجف لک‌زایی معاون پزوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم طی سخنانی به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این معاونت طی یک سال اخیر پرداخت.

همچنین، در این مراسم با حضور حجت‌الاسلام والمسملین علی امینی معاون قوه قضاییه، احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و جمعی از معاونان دفتر تبلیغات اسلامی از ۲۷۰ اثر جدید در حوزه‌های علمی و فناوری نوین رونمایی شد که ۲۵۹ مورد از این اثرها به کتب علمی و پژوهشی و همچنین ۱۱ مورد به آثار فناوری نوین اختصاص دارد.

این آثار به همت پژوهشگران و محققان در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و همچنین مؤسسه بوستان کتاب از آذرماه سال ۱۳۹۷ تا آذرماه سال جاری تهیه شده است.

خاطرنشان می‌شود: سامانه مدیریت دانش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با محوریت جمع‌آوری و سامان‌دهی دستاوردهای مختلف علمی از جمله پایان‌نامه‌ها و مقالات در این مراسم رونمایی شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =