پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 4, 2020
امام جمعه صفاشهر

حوزه/ امام جمعه صفاشهر با بیان اینکه یاری جبهه مومن وعده خداوند است، گفت: اگر مردم از آغاز انتقام سخت خوشحال هستند که مقام معظم رهبری وعده کرده بودند باید این نکته را مورد توجه قرار دهند که انتقام سخت حتما برای آمریکا و جبهه استکبار آغاز بسیار سنگین و سخت است.

حجت الاسلام عادل حاجی پور در گفت و گو با خبرنگار «حوزه» در شیراز، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه نظامی آمریکا در عراق، اظهار داشت: خداوند وعده داده و قطعا به وعده خود عمل خواهد کرد.

وی همچنین آیه ۱۴ سوره توبه را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: خداوند در این آیه وعده کرده است که با آنها پیکار کنید، که خداوند آنان را به دست شما مجازات می کند و آنان را رسوا می سازد.

امام جمعه صفاشهر تصریح کرد: اینکه بنا است دشمنان وجود پلیدشان را از منطقه ما بیرون کنند، شکی نیست چراکه خداوند وعده داده است، اما پاک شدن وجود پلید دشمنان باید به دست مومن ترین انسان ها اتقاف بیفتد که این ماموریت را خداوند به دوش جبهه مقاومت در منطقه ما گذاشته است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: تا دیروز امثال شخصیت هایی مانند سپهبد قاسم سلیمانی با شمشیر در مقابل دشمنان بودند، اما امروز علم به دوش مالک های دیگری است، و ماموریت شهید سلیمانی در ادامه مسیر به دست دوستان ایشان می خواهد افتاد.

حجت الاسلام حاجی پور با تاکید بر اینکه یاری جبهه مومن وعده خداوند است، عنوان کرد: اگر مردم از آغاز انتقام سخت خوشحال هستند که مقام معظم رهبری وعده کرده بودند باید این نکته را نیز مورد توجه قرار دهند که انتقام سخت حتما برای آمریکا و جبهه استکبار آغاز بسیار سنگین و سخت است.

وی در پایان به سخنان صبح امروز مقام معظم رهبری اشاره کرد و بیان داشت: ماموریت سردار سلیمانی را امروز دوستان آن می توانند ادامه دهند اما ماموریتی که شهید سلیمانی به دوش می کشد فقط کار خود شهید است، مقام معظم رهبری نیز فرموند در مقابل این عظمتی که شهید سلیمانی در تاریخ منطقه مقاومت آفریدند بنده سر تعظیم فرود می آورم، این کار سردار نبوده بلکه کار شهید سردار سلیمانی بوده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =