چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 21, 2021
نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه علی ابن ابی‌طالب قم

حوزه/نماینده ولی‌فقیه در سپاه علی ابن ابی‌طالب قم بابیان این‌که هدف بسیج و روحانیت خدمت به مردم است، گفت: پیوند روحانیت و بسیج یکی از ثمره‌های انقلاب است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری در همایش بین المللی بزرگداشت دهه فجر و حمایت از علامه مجاهد شیخ ابراهیم زکزاکی(خلیل مقاومت) که شامگاه چهارشنبه در مدرسه فیضیه برگزار شد، اظهار داشت: این روزها در تاریخ جمهوری اسلامی ایران یادآور روزهای خاطر انگیزی است که هرلحظه و ساعت آن در تاریخ انقلاب ماندگار شده است.

وی پیوند روحانیت و بسیج را یکی از ثمره‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد و بیان داشت: بسیج طلاب، بسیج مدرسه فیضیه و ... همه نشان‌دهنده عمق علاقه طلاب برای حضور پرشور در انجمن‌های انقلابی است، که ستودنی و غیرقابل‌انکار است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبری با اشاره به موضوع همایش که به مجاهد و عالم فرزانه نیجریه اختصاص دارد، بیان داشت: شیخ زکزاکی مانند آفتاب درخشان در کشورهای آفریقایی می‌درخشد و نورانیت وی موجب شده است که همه آزادی خواهان این کشور مجذوب او شوند.

وی ادامه داد: این مرد انقلابی تمام مال، جان، عمر و.. خودش را درراه اسلام گذاشته و درواقع به مسلمانان درس آزادگی و بندگی را می‌دهد.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه امام علی ابن ابی‌طالب (ع) به خط مقاومت در منطقه اشاره کرد و ابراز داشت: امروز مقاومت در همه کشورها به یک الگو و هدف نهایی تبدیل‌شده و مردان ولایت مداری مانند حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشم الحیدری توانسته‌اند در این عرصه موفق ظاهر شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8