پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 21, 2021
تصاویر/اجتماع عظیم جوانان مقاومت بیش از صد و بیست کشور جهان در مصلی قم

حوزه/ معاون حشد الشعبی عراق گفت: امنیت با گل و دموکراسی حاصل نشده بلکه با خون به دست آمده است و شماره معکوس نابودی اسرائیل با شهادت حاج قاسم و ابومهدی شروع شده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  حجت الاسلام والمسلمین سید هاشم الحیدری شب گذشته در مراسم اربعین شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها  گفت: حاج قاسم سلیمانی گرچه شهید شد، اما زنده است خون و راه این شهید زنده است.

وی افزود: چند صفت شهید سلیمانی باعث شد این شهید بزرگوار به این مقام برسد که اولین و مهم ترین این صفت، اخلاص ایشان بود؛ وی مخلص و هدفش فقط خدا بود.

حجت الاسلام والمسلمین  سید هاشم الحیدری تاکید کرد: سردار سلیمانی برای خدا کار کرد و گرچه ماموریت های وی بسیار سخت و طاقت فرسا بود، اما اهل صبر و استقامت و همچنین خستگی ناپذیر بود.

وی یادآور شد: فرماندهان جبهه مقاومت در عراق و لبنان و سوریه و… حاج قاسم را با این صفات می شناختند. وی شجاع بود، از دشمنان هراسی نداشت و در خط مقدم تمامی جبهه ها فعالیت می کرد.

سخنران مراسم اربعین سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: شخصیت ایشان فقط نظامی نبود بلکه یک شخصیت کامل تمام عیار اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اهل نظر و اهل تدبیر بود.

وی افزود: در دو جایگاه شهید سلیمانی به خاک می افتاد، یکی اقامه نماز و دیگری زمان مواجه با فرزندان شهدا، خانواده شهدا و رزمندگان بود.

معاون حشد الشعبی عراق تاکید کرد: وی سریع البکا و اهل اشک بود و خدمات ایشان مرز جغرافیایی نداشت، بلکه به تمامی جوامع اسلامی و ملت های مظلوم کمک می کرد.

وی افزود: آمریکا هر کجا رفت حاج قاسم را در مقابل خود دید.

حجت الاسلام والمسلمین  سید هاشم الحیدری یادآور شد: اعتقاد به ولایت فقیه دیگر صفت بارز شهید سلیمانی بود. وی نگاهش به منویات رهبری بود و خود را شاگرد امام و رهبری می دانست. قدرت سپاه قدس در موشک و سلاح نیست بلکه اعتقاد و معنویت و شجاعت آنها قدرت اصلی این سپاه است.

وی اظهار داشت: تصمیم رهبری در خصوص انتقام سخت یک پیچ تاریخی و شهادت شهید سلیمانی یک نقطه عطف در عصر غیبت است که منجر به نابودی اسرائیل و اخراج آمریکا از منطقه خواهد شد که همان انتقام سخت است.

سخنران حرم بانوی کرامت گفت: فقیه اهل بیت(ع) یعنی وارث بصیرت، شجاعت و اراده اهل بیت(ع) که تمامی این ها در رهبری وجود دارد که توانست بلافاصله بعد از ترور حاج قاسم، یک تصمیم تاریخی بگیرد و سخن از انتقام سخت بزند.

وی افزود: مهم تر از شهادت حاج قاسم و ابومهدی المهندس، تصمیم رهبری مبنی بر خروج آمریکا از منطقه بود و قیمت خون این عزیزان نابودی اسرائیل و اخراج آمریکا خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین  الحیدری با بیان این که آمریکا، اسرائیل و عربستان به دنبال نابودی ولایت فقیه هستند، اما کور خوانده اند، تصریح کرد: نعمت ولایت نعمتی بزرگ است که توانسته امنیت و آزادی را برای ملت ایران و دیگر ملت ها به ارمغان بیاورد و باید قدردان جان نثاری امثال شهید سلیمانی ها، ابومهدی ها، همدانی ها و حججی ها باشیم.

سخنران حرم بانوی کرامت تاکید کرد: امنیت با گل و دموکراسی حاصل نشده بلکه با خون به دست آمده است. شماره معکوس نابودی اسرائیل با شهادت این عزیزان شروع شده و سلیمانی ها، عبدالملک حوثی ها، حججی ها، و… در جبهه مقاومت تکثیر شده اند و انتقام سخت به وقوع خواهد پیوست.

انتهای پیام// 15/ 313

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8