چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 20, 2021
میرباقری

حوزه/ معاون سیمای رسانه ملی گفت: صدا و سیما برای تعطیلات پیش بینی نشده کرونایی و ایام نوروز و رمضان ۹۹ که به هم پیوسته هستند برنامه ریزی دقیقی دارد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، آقای سید مرتضی میرباقری با بیان اینکه رسانه ملی همچون نظام سلامت کشور در خدمت مردم در مسیر مجاهده واقعی گام برمی دارد، افزود: همان طورکه پزشکان و پرستاران در این ایام با مجاهدتی ویژه برای سلامت جسم مردم تلاش می‌کنند همکاران ما هم به رغم همه سختی‌ها کمر همت بسته اند تا علاوه بر صدها برنامه آگاهی بخش، آموزشی و پیشگیرانه تخصصی درباره کرونا با برنامه‌هایی مفرح، سلامت روح و نشاط جمعی را نیز فراهم کنند.

وی به حضور مداوم مدیران شبکه‌ها و همکارانشان در پخش و گروه‌های مختلف تولیدی دراین ایام اشاره و تصریح کرد: علاوه براین عزیزان تهیه کنندگان، کارگردانان و بازیگران نامی‌کشورمان هم اکنون و به رغم برخی تهدیداتی که این ویروس منحوس برای کارها بوجود آورده است با مجاهدتی ویژه مشغول تولید مجموعه‌های تلویزیونی مهم و تأثیرگذار سیما هستند تا بتوانند در نوروز و رمضان و ماه‌های آینده لحظاتی شاد و مفرح برای مردم فراهم آورند.

آقای میرباقری افزود: ما هیچگاه چنین شرایط فشرده‌ای برای رسانه ملی نداشته ایم، زیرا از الان تا تعطیلات نوروز کمتر از ۱۸ روز باقی است و از پایان تعطیلات نوروز تا آغاز ماه مبارک رمضان هم تقریبا ۲۰ روز فاصله زمانی است و این کار را برای همکاران برنامه ساز ما بسیار فشرده و سخت می‌کند.

معاون سیمای رسانه ملی با بیان اینکه مجموعه‌های تلویزیونی و برنامه‌های بزرگ تولیدی سیما در این شرایط سخت اقتصادی با حمایت‌های ویژه رییس محترم سازمان به مرحله بهره برداری رسیده است گفت: سازمان صدا و سیما در کنار تلاش برای به نتیجه رسیدن این تولیدات که با هدف رضایت مندی مردم صورت می‌گیرد همواره سلامت عوامل خود و حاضران در برنامه‌های مختلف را مورد توجه قرار داده و می‌دهد و هر دو را در جای خود مهم می‌داند.

آقای میرباقری فراهم کردن آرامش عوامل برنامه‌های مختلف از جمله مجموعه‌های نمایشی را اولویتی اساسی برای معاونت سیما برشمرد و افزود: برهمین اساس برای حفظ سلامتی این عزیزان در کنارهر برنامه تولیدی و سریال یک پزشک ویژه با امکانات تشخیصی و درمانی درنظرگرفته شده است وسلامت همکاران عزیزمان و حاضران دائم رصد می‌شود.

معاون سیمای رسانه ملی با اشاره به برخی انتقادات نسبت به ادامه ضبط برنامه‌های شاخصی که تماشاگر در آن‌ها حضور دارد گفت: این برنامه‌ها پس از هماهنگی با مراجع ذی ربط و با رعایت حداکثری نکات بهداشتی، مراقبت‌های پزشکی و برخی محدودیت‌ها ضبط و پخش می‌شود.

آقای میرباقری تصریح کرد: تلاش ما این است تا با رعایت نکات بهداشتی و پزشکی و برخی محدودیت‌ها خللی در جذابیت این نوع برنامه‌ها که مورد انتظارمردم است ایجاد نشود و تلویزیون همراه‌تر از همیشه با مخاطبان باشد.

وی حضور پزشک ویژه درمحل برنامه‌ها، انجام آزمایش و معاینات پیش از ورود حضار و عوامل و ضدعفونی و گندزدایی مکرر سالن‌های ضبط برنامه‌ها را از جمله تدابیر صورت گرفته برای ادامه این برنامه‌ها اعلام کرد و افزود: همچنین برای حفظ سلامتی حاضران، تعداد آن‌ها را هم کاهش داده ایم تا ضمن رعایت فاصله مناسب هم نکات بهداشتی و پزشکی مورد توجه قرارگیرد وهم جذابیت برنامه‌ها حفظ شود.

آقای میرباقری در پایان ابراز امیدواری کرد با همدلی و همکاری همه مردم و مسؤولان این ایام سخت و تاریخی با موفقیت و سلامتی پشت سرگذاشته شود و مردم با آرامش و نشاط به سمت قله‌های پیشرفت حرکت کنند.

313/60

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8