چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 21, 2021
مرکز فقهی ائمه اطهار (ع)  در کابل

حوزه/جشن بزرگ میلاد امام اول شیعیان و زنده نگهداشتن مکتب اهل بیت (ع) در مرکز فقهی ائمه اطهار (ع) در کابل افغانستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه مراسم جشن بزرگ عید سعید میلاد مولودکعبه حضرت امیرالمومنین (ع) همزمان با  ۱۳ رجب ۱۴۴۱ قمری روز یکشنبه ۱۸ اسفند در مسجد جامع ائمه اطهار علیهم السلام کابل برگزار شد.

با این که روز جمعه مراسم سالگرد شهید مزاری رهبر حزب وحدت در کابل به خاک وخون کشیده شد وحدود ۹۰ نفر کشته وزخمی در پی داشت انتظار می رفت که مردم در این جشن کمتر شرکت کنند اما استقبال و انبوه جمعیت بیش از هزار نفر بوده است ! واقعا عشق به اهلبیت (ع) ناممکن ها را ممکن می سازد.

در این مراسم سخنرانان به تجلیل ازمقام شامخ امیر مومنان علیه السلام پرداخته و مراتب عشق شیعیان آن حضرت درطول تاریخ ونقش این مودت و ارادت در احیا و زنده نگهداشتن مکتب اهلبیت (ع) سخن گفتند.

همچنین دراین مراسم به ممتازان کلاس های احکام،اعتقادات واخلاق  ویژه دانش آموزان ودانشگاهیان که درفصل زمستان برگزار گردیده بود جوایزی اهدا گردید.

حاضرین در پایان مراسم به عنوان همدردی برای حوادث و بلایای اخیر در سطح دنیا مخصوصا برای ملت ایران آیین دعا و نیایش برگزار کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8