یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 7, 2020
دوستی غیرمتعارف یک اسلام هراس و سیاستمدار مسلمان در آمریکا

حوزه/ قاسم رشید نامزد انتخاباتی مسلمان از سوی حزب دموکرات در پاسخ به توییت های اسلام هراس از سوی فردی در اینترنت، تصمیم می گیرد به جای تلافی به او کمک رسانی کند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از newsweek، یک سیاستمدار مسلمان آمریکایی به مرد اسلام هراسی که علیه او پیام های توییتری ضداسلامی فرستاده بود کمک رسانی کرد.

قاسم رشید، نامزد انتخاباتی مسلمان حزب دموکرات، تصمیم گرفت از طریق کمک مالی، بدهی پزشکی مرد اسلام هراسی را که علیه او توییت های ضداسلامی فرستاده بود بپردازد و از این طریق دوستی نامتعارفی شکل گرفت.

رشید، یک دموکرات که در انتخابات کنگره شرکت می کند، در ماه فوریه توضیح داد که چگونه توسط  یک کاربر توییتری در حوزه انتخابیه خود مورد حمله اسلام هراسی آنلاین قرار گرفته است.

رشید به جای اینکه پاسخ وی را با خشم بدهد متوجه شد که این کاربر توییتری که سالمند ۶۶ ساله می باشد نیازمندکمک مالی برای هزینه های مراقبت های پزشکی است و رشید تصمیم گرفت این کمک را به این فرد اهدا کند.

رشید در توییتر نوشت: ایمان من به من می آموزد که باید به تمام بشریت کمک کنم. من ۵۵ دلار به او اهدا کردم تا او و خانواده اش از پس بدهی های پزشکی خرد کننده برآیند.

هفته ها بعد، رشید عکسی در فیس بوک منتشر کرد که این دوستانه در کنار همدیگر ایستاده اند. این فرد از او عذرخواهی کرده و خواستار دیدار رشید شده است.

رشید گفت: امروز با دوست جدیدم اوز آشنا شدم. من مشتاقانه منتظر آغاز یک دوستی فوق العاده هستم و بی صبرانه می خواهم داستان کامل این دوستی را با شما به اشتراک بگذارم.

  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =