پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 6, 2020
بحرین

حوزه/ علما و فضلای بحرینی قم در محکومیت جنایات حکومت بحرین در حق مردم این کشور بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری حوزه علما و فضلای بحرینی قم در محکومیت جنایات حکومت بحرین در حق مردم این کشور بیانیه ای صادر کردند.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله رب العالمین و صلی الله علی محمد وآله الطاهرین واللعن الدائم المؤبد علی أعدائهم أجمعین من الآن الی قیام یوم الدین.

ما نهمین سالگرد انقلاب ۱۴ فوریه بحرین را پشت سر گذاشتیم و اکنون آنچه که هست حکایت آتش زیر خاکستر  و شعله های نهفته ی آن است چرا که آنچه بر مردم مسلمان و صلح طلب ما گذشته عبارت است از ظلم و هتک حرمت آنان.

آنچه مستند شبکه bbc با نام شکستن سکوت (کسر الصمت) فاش کرد تنها به اندکی از آنچه که  مردم غیور ما در معرض آنان قرار گرفتند اشاره می‌کند و آنها عبارتند از  ظلم، شکنجه، تجاوز به زنان عفیفه و هتک حرمت های آنان. 

اینها فقط اموری هستند که پنهان بوده و اکنون آشکار گردیده و میدانیم حجم آنچه که هنوز پنهان است بسیار بزرگ تر است. از این ظلم ها و جنایت ها به خدای منتقم جبار شکایت می بریم.

ما همگی این جنایت ها و تجاوزها را به شدت محکوم میکنیم و خواستار مجازات جلادها و جنایتکارانی هستیم که دستشان به خون ملت بزرگوار ما آلوده شده است. ما تاکید می‌کنیم که حق قصاص و پیگیری این جنایات با گذشت زمان از بین نخواهد رفت و نسبت به آنچه در گذشته پیگیری نشده است مطالبه جدی داریم.

آزادی حقی است گرفتنی و نه دادنی و به زودی ستمگران خواهند دید که چگونه به زیر کشیده خواهند شد و عاقبت مخصوص متقین است و هیچ دشمنی وجود ندارد مگر با ستمگران.

علما و فضلای بحرینی قم مقدسه
پنجشنبه ۱شعبان۱۴۴۱
۲۶مارس ۲۰۲۰
۷فروردین ۱۳۹۹

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8