چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
کد خبر: 893011
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۸
استاد رشاد

حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه تهران، در پیامی، ارتحال آیت الله سیدمحمود هاشمی مجد، موسس و تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) تهران تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، استاد علی اکبر رشاد، رئیس شورای حوزه علمیه تهران، در پیامی ارتحال آیت الله سیدمحمود هاشمی مجد، موسس و تولیت مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) تهران تسلیت گفت.

متن پیام رئیس شورای حوزه علمیه تهران بدین شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
إنّا لِلّه و إنّا إلیه راجعون

خبر ارتحال مسئول مدرسه‌ی علمیه‌ی باقرالعلوم (ع)، روحانی خدوم و مردمی غرب تهران، آیت الله سید محمود علاءالدین هاشمی مجد (طاب ثراه) مایه‌ی تاثر عمیق شد.

بنده‌ی کمترین با چهل و پنج سال سابقه‌ی آشنایی با این عالم جلیل القدر، شهادت می‌دهم که او خود را یکسره وقف ترویج تعالیم مکتب اهل بیت (س)، خدمات فرهنگی ـ اجتماعی و تربیت طلاب جوان کرده بود، و طی سنوات ممتد از هیچ اقدامی در حمایت از آرمانهای حضرت امام خمینی (قُدِّس سرّه) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب (دام ظلّه)، و نظام اسلامی دریغ نکرد.

این‌جانب، از سوی خود و اعضای محترم شورا و مدیریت حوزه‌ علمیه‌ی استان، این ضایعه‌ی مولمه را به بیت مکرم، شاگردان و ارادتمندان آن راحل رستگار، تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای او علو درجات و حشر با اجداد طاهرینش، و برای وابستگان و دلبستگان آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.
 

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =