سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | Jun 2, 2020
آیت الله حسینی بوشهری

حوزه/ دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور در تماس تلفنی با مدیر حوزه علمیه بوشهر از فعالیت های طلاب و روحانیون استان در مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از بوشهر، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، دبیر شورای عالی حوزه های علمیه کشور در تماس تلفنی با حجت الاسلام خدری، مدیر حوزه علمیه بوشهر از فعالیت های طلاب و روحانیون استان در مقابله با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر صمیمانه از تلاش ها و مجاهدت‌های طلاب و جامعه روحانیت استان بوشهر، گفت: خدمت‌رسانی حوزویان به مردم و در کنار مردم بودن از رسالت های روحانیت و مورد سفارش اکید بزرگان دینی است.

مدیر حوزه علمیه استان بوشهر نیز به ارائه گزارشی از مهمترین فعالیت های حوزویان و مبلغان در راستای مقابله با کرونا پرداخت و گفت: ۲۰ گروه جهادی متشکل از طلاب و روحانیون استان در این ایام به انجام فعالیت هایی همچون ضدعفونی معابر شهری و اماکن عمومی می پردازند و عده ای نیز در کنار مردم به تولید اقلام بهداشتی نظیر ماسک و دستکش برای استفاده اقشار مختلف مردم و گروه های جهادی و همچنین کمک به بیمارستان‌ها و درمانگاه ها مشغول هستند و همواره آمادگی خود را جهت کمک به مردم و مسئولان اعلام کرده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =