چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 27, 2021
محمدرضا فرهنگ دوست

حوزه/یادگار هشت سال دفاع مقدس، پاسداری از خون شهدا را مهمترین رسالت مسئولان و دست‌اندرکاران نظام دانست و تصریح کرد: تنها راه پیروزی در برابر استکبار جهانی تبعیت بی‌چون و چرا از مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در یزد، سردار«محمدرضا فرهنگ‌دوست»، شب گذشته در مراسم بزرگداشت حماسه سوم خرداد که با حضور جمعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، جمعی از خانواده شهدا و فرمانده سپاه الغدیر برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امنیت امروز ایران اسلامی ثمره خون شهدا و ایثارگری جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.

وی، پاسداری از خون شهدا را مهمترین رسالت مسئولان و دست‌اندرکاران نظام دانست و افزود: تنها راه پیروزی در برابر استکبار جهانی تبعیت بی‌چون و چرا از مقام معظم رهبری است.

این یادگار هشت سال دفاع مقدس با بیان این‌که خوشبختانه امروز ایران اسلامی در بسیاری از عرصه‌های نظامی، علمی و پژوهشی پیشرفت‌های چشم گیری داشته است، گفت: وحدت و انسجام جامعه اسلامی رمز کسب دستاوردهای بزرگ در عرصه‌های مختلف است.

سردار فرهنگ دوست در ادامه با اشاره به خدمات تیپ همیشه پیروز الغدیر در هشت سال دفاع مقدس، تصریح کرد: رزمندگان یزدی در دوران هشت سال دفاع مقدس منشأ بسیاری از پیشروی‌ها و پیروزی‌های جبهه مقاومت بودند. 

وی، تبعیت به موقع و کامل از فرماندهی در انجام امور مختلف را یکی از ویژگی‌های رزمندگان یزدی در هشت سال دفاع مقدس دانست و بیان کرد: مبارزه علیه استکبار جهانی تا ریشه کن کردن کامل جبهه نفاق ادامه دارد.


انتهای پیام/313/47

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8