دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ | Nov 23, 2020
حجت الاسلام و المسلمین احمدقادری، معاون ارتباطات و امور بین الملل مؤسسه پیام امام هادی(ع)

حوزه/ همزمان با ولادت دهمین اختر امامت و ولایت امام هادی(ع) اولین جشنواره فرهنگی «ماه دهم» به همت مؤسسه پیام هادی(ع) در ۶ بخش برگزار می شود.

حجت الاسلام احمدقادری، معاون ارتباطات و امور بین الملل مؤسسه پیام امام هادی(ع) در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اعلام این خبر اظهارکرد: هر ساله موسسه پیام امام هادی علیه السلام افتخار برگزاری جشن میلاد سراسر سرور امام هادی (ع) را با حضور مراجع معظم تقلید، علما و اندیشمندان حوزوی و دانشگاهی داشته است؛ امسال اما به جهت شیوع ویروس منحوس کرونا، این برنامه به صورت مجازی برپا و به عنوان اختتامیه اولین دوره از جشنواره ماه دهم برگزار می گردد.

وی با اشاره به موضوعات فرهنگی این جشنواره افزود: «مسابقه کتاب کودک و نوجوان»، «مسابقه قرائت کتاب»، «مسابقه دلنوشته درباره امام دهم (ع)»، «ختم جمعی قرآن کریم»، «نمایشگاه مجازی چند رسانه ای» و «مراسم عمامه گذاری» ازجمله برنامه های متنوع این جشنواره فرهنگی است.

این پژوهشگر حوزه علمیه قم با بیان اینکه سه مورد از شش موضوع به صورت مسابقه و همراه با جوایز می باشد، ادامه داد: علاقه مندان در بخش مسابقه کتاب کودک و نوجوان می بایست متولدین بین سال های ۸۲ تا ۹۱ باشند که پس از مراجعه به صفحه مسابقات به نشانی https://b۲n.ir/۱۷۴۴۳۰ فایل پی دی اف مورد نظر را دانلود رایگان و مورد مطالعه قرار دهند و سپس در مسابقه شرکت نمایند.

حجت الاسلام قادری به بخش «مسابقه قرائت کتاب»، اشاره کرد و افزود: در این بخش نیز علاقه مندان با مراجعه به صفحه مسابقات و دانلود رایگان و مطالعه صفحه انتخابی شان از کتاب و ارسال فایل صوتی دراین بخش شرکت خواهند کرد.

وی «مسابقه دلنوشته درباره امام دهم (ع)» را سومین بخش مسابقه ای جشنواره توصیف کرد و گفت: ارسال دلنوشته ای (حداقل ۲۰۰ کلمه ای) درباره امام دهم (ع) برای متسابقین این بخش در نظر گرفته شده است.

معاون ارتباطات و اموربین الملل مؤسسه پیام امام هادی(ع) از چهارمین بخش جشنواره با عنوان «ختم جمعی قرآن کریم» یاد کرد و افزود: در این بخش انتخاب تعداد دلخواهی از صفحات قرآن کریم و شرکت در ختم جمعی، جهت تعجیل در فرج امام زمان (عج) و هدیه به روح امام دهم (ع) مورد نظر برنامه ریزان می باشد.

حجت الاسلام قادری «نمایشگاه مجازی چند رسانه ای» و «مراسم عمامه گذاری» را از دیگر بخش های متنوع این جشنواره عنوان کرد و گفت: مراسم اختتامیه جشنواره و عمامه گذاری تعدادی از طلاب حوزه علمیه در شب میلاد امام هادی(ع) با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در روز ۱۴ مرداد، و با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور و آیت الله نمازی عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است با توجه به فعالیت مخاطبین در سه بخش مسابقه ای جشنواره مجازی از هر بخش ده نفر به قید قرعه با حضور آیت الله اعرافی انتخاب و اسامی در پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه امام هادی علیه السلام اعلام خواهد شد.

همچنین موسسه الامام هادی (ع) در صفحات اجتماعی ذیل از هم اکنون در دسترس علاقه مندان است؛

اینستاگرام:

https://instagram.com/moaseseh_emamhadi

ایتا:

http://eitaa.com/moaseseh_emamhadi

تلگرام:

https://t.me/moaseseh_emamhadi

انتهای پیام  ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8