یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ | Jan 17, 2021
منبر طلایی

حوزه/ بعد از اینکه صاحب حسینیه الزهرا (س) تعهد داد که منبر طلایی را به یکی از اماکن مقدسه هدیه کند، مقتدی صدر دستور بازگشایی حسینیه را صادر کرد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، بعد از اینکه صاحب حسینیه الزهرا (س) تعهد داد که منبر طلایی را به یکی از اماکن مقدسه هدیه کند، مقتدی صدر دستور بازگشایی حسینیه را صادر کرد.

در یادداشت صادر شده از سوی دفتر مقتدی صدر آمده است: بعد از اینکه صاحب حسینیه الزهرا (س) به دفتر سید مقتدی صدر مراجعه کرده و بعد از شنیدن توصیه های صدر، اعلام آمادگی کرده که این منبر طلایی را به عنوان یک اثر هنری کنار بگذارد و به یکی از حرم های مقدس هدیه دهد، سید مقتدی صدر دستور بازگشایی این حسینیه را از اول جمادی الاخر صادر کرد.

شایان ذکر است که هفته گذشته تصاویر و کلیپ هایی از منبر طلایی در حسینیه الزهرا(س) در شهر کاظمین عراق منتشر شد که واکنش های زیادی به دنبال داشت.

مقتدی صدر با نوشتن نامه ای قرار دادن منبر طلایی در حسینیه را جنایت وحشیانه علیه تشیع و مذهب توصیف کرد و گفت: باید طلاهای به کار رفته در این منبر را جدا کرده و میان فقرا توزیع کنید و همچنین حسینیه تا ماه رمضان بسته شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8