پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 4, 2021
سردار کارگر

حوزه/ رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه تا سال ۱۴۰۴ تمام استان‌ها صاحب موزه دفاع مقدس می‌شوند، گفت: بنیاد در پنج سال گذشته تحول و جهش رو به جلویی در حوزه‌های مختلف از جمله نرم‌افزاری و سخت‌افزاری داشته است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس که صبح امروز (دوشنبه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود، در حضور سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به ارائه گزارش پرداخت و اظهار داشت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پنج سال گذشته تحول و جهش رو به جلویی در حوزه‌های مختلف از جمله نرم‌افزاری و سخت‌افزاری داشته است.

وی ادامه داد: در حوزه ساخت موزه‌ها در حال حاضر ۲۳ موزه فعالیت می‌کند؛ امیدواریم تا سال ۱۴۰۴ همه استان‌های کشور دارای موزه شوند و ۳۶ موزه داشته باشیم.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور با بیان اینکه امیدواریم سال آینده یادمان ساخته نشده‌ای در کشور نداشته باشیم، گفت: در راهیان نور کارهای مهمی انجام شده است؛ قبل از این هفت میلیون جوان از مناطق عملیاتی راهیان نور بازدید کرده‌اند؛ در حوزه فیلم و سریال نیز کارهای ملی انجام می‌دهیم؛ جشنواره فانوس و رسام از این دست فعالیت‌ها هستند؛ در حوزه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز فعالیت‌ها رو به جلو است.

سردار کارگر افزود: امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس را به‌خوبی گرامی داشته‌ایم؛ کارهای خوبی برای ۴۳ هفته برنامه‌ریزی شده است که اوج فعالیت‌ها در هفته دفاع مقدس بود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پایان یادآور شد: اگر موفقیتی داشته‌ایم، پس از لطف خدا با همکاری همه از جمله استانداران، فرمانداران، فرماندهان و مردم به دست آمده است؛ اصل موفقیت ما در جلب همکاری و جذب امکانات در استان‌ها بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8