جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ | Jun 25, 2021
تصاویر/ نشست سیاسی طلاب و روحانیون حوزه علمیه اصفهان با دکتر محسن رضایی

حوزه/ دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یزد گفت: دولت آینده در زمینه اقتصاد، امنیت و انتقال بین نسلی با مشکلات جدی مواجه است و باید مانند دوران دفاع مقدس، مدیریت جهادی وجود داشته باشد تا بتوانیم کشور را از گردنه سخت پیش رو عبور دهیم.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری«حوزه»در یزد، محسن رضایی، ظهر امروز در دیدار با آیت الله ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان  یزد که با حضور استاندار یزد با اشاره به اینکه کشور اکنون با مشکلات پیچیده‌ای روبرو است، اظهار داشت: در دولت آینده بحث تحریم‌ها و تبعات آن جدی‌تر می‌شود، بنابراین اقتصاد یکی از چالش‌های مهم و جدی دولت بعدی به شمار می رود.

وی با اشاره به برخی اتفاقات در حال وقوع منطقه، افزود: امنیت نیز یکی از مسائلی است که دولت آینده باید برای تأمین و ارتقای آن اهتمام جدی داشته باشد.

رضایی با اشاره به اینکه در طول چهار دهه گذشته فرصتی برای انتقال بین نسلی نداشتیم، عنوان کرد: بین نسل اول انقلاب و نسل امروز، سه نسل فاصله افتاده و امروز در زمینه انتقال بین نسلی مشکلات جدی وجود دارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد:  دولت آینده در زمینه اقتصاد، امنیت و انتقال بین نسلی با مشکلات جدی مواجه خواهد بود، بنابراین هم کابینه و هم نفرات و هم برنامه حائز اهمیت است.

وی تأکید کرد: باید مانند دوران دفاع مقدس، مدیریت جهادی وجود داشته باشد تا بتوانیم کشور را از گردنه سخت پیش رو عبور دهیم.

رضایی در مورد سیاست‌های کلی که در زمینه ساماندهی اتباع خارجی اتخاذ شد، اظهار کرد: سیاست‌های کلی در مجمع تشخیص مصلحت نظام تدوین و به هر سه قوه ابلاغ شد، اما متأسفانه هنوز به مرحله اجرا نرسیده است.‌

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8