دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 19, 2021
تصاویر/ احیای شب بیست و سوم ماه رمضان درحرم محمدهلال بن علی (ع) آران وبیدگل

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد، با اشاره به اینکه مساجد و هیئات مذهبی به طور دقیق پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند، گفت: برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد، حجت الاسلام محمد علی نیا، رئیس ادره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد، امروز در جلسه ستاد هماهنگی برنامه‌های ماه مبارک رمضان که در دفتر امام جمعه خرم آباد برگزار شد، با بیان اینکه ماه مبارک رمضان، فرصت بهره گیری از فضائل معنوی و رحمت ویژه پروردگار است، اظهارداشت: رمضان، ماه انس با قرآن و تهذیب نفس بوده و باید با بهره گیری از فیوضات معنوی این ماه در راستای تعمیق و گسترش معارف اخلاقی و قرآنی در جامعه استفاده کرد.

وی با بیان اینکه، مردم مومن و ولایی ایران اسلامی نباید از برکات معنوی این ماه بی بهره شوند افزود: با رعایت دقیق دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی برنامه‌های ماه مبارک رمضان با توجه به شرایط مناطق مختلف از لحاظ ابتلا به کرونا، برگزار خواهند شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرم آباد، با بیان اینکه برنامه‌های متنوعی در ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده، خاطرنشان کرد: تولید محتواهای دینی، ویژه ماه مبارک رمضان نیز برای صدا و سیمای مرکز لرستان در دستور کار است.

حجت الاسلام علی نیا، با اشاره به اینکه مساجد و هیئات مذهبی به طور دقیق پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده اند، گفت: برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهند شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه برخی مسئولان از هم اکنون اذعان دارند که برنامه های ماه مبارک رمضان باید تعطیل شود تصریح کرد: این در حالی است که وضعیت رنگ بندی کرونایی شهرها و روستاها متفاوت بوده و در برخی نقاط نیاز است که برنامه های ماه مبارک رمضان برای بهره گیری مردم از فیوضات معنوی برگزار شود.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8