شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ | Jul 24, 2021
image.png

حوزه/ رویکرد یکجانبه گرایانه آمریکا در تسلط بر جهان امشب دوشنبه ۲۴ خردادماه ساعت ۲۱:۳۵ از شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، رویکرد یکجانبه گرایانه آمریکا در تسلط بر جهان  امشب دوشنبه ۲۴ خردادماه ساعت ۲۱:۳۵ از  شبکه پنج سیما تماشایی می شود.  شبکه پنج سیما،"شب بخیر آمریکا" امشب میزبان دکتر جهانبخش ایزدی استاد روابط بین الملل دانشگاه  خواهد بود تا در خصوص شکست رویکرد یکجانبه گرایانه کاخ سفید بویژه در دو دهه اخیر به گفت‌وگو بنشینند.


"شب بخیر آمریکا"  در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گوبا  کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد.


برنامه گفتگو محور"شب بخیر آمریکا" با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند.


همچنین تهیه میان برنامه از دبیران سرویس های سیاسی و بین الملل رسانه ها، معرفی یک کتاب درباره افول قدرت آمریکا از جمله بخش های دیگر این برنامه است که همراه با حضور یک کارشناس در استودیو، تحلیل و واکاوی خواهد شد.
برنامه "شب بخیر آمریکا "کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی  تهیه و تولید می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8