دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ |۱۲ صفر ۱۴۴۳ | Sep 20, 2021
صفایی

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری تصریح کرد: کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یک کارنامه بسیار نورانی و درخشان است و آثار و برکات آن کاملا مشهود است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، امروز در دیدار کارکنان و مسئولین شهرستانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر که به صورت ویدیوکنفرانس برگزار شد، گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با وجود آیت الله جنتی و مسئولین استانی و به ویژه در استان بوشهر، نقش فوق العاده ای در تاریخ انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر افزود: این شورا موجب شد آرمان ها و ارزش های انفلاب اسلامی همیشه تجلی داشته باشد و در مقابل هجمه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی  دشمنان سد محکم انقلابی باشد و از طرف دیگر، پنجره ارائه آرمان ها و ارزش های انقلاب با ویژگی ولایتمداری به جامعه ملی و بین المللی باشد.

وی اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یک نعمت الهی است که با وجود انقلاب اسلامی ایران متولد و رشد کرده و الحمدلله کانون حمایت و پاسداری انقلاب است.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: تاریخ انقلاب اسلامی ایران و تاریخ ایران، حرکت ولایی، انقلابی و روشنگرانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه ۹ دی فراموش نخواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری افزود: این برخاسته از اندیشه هایی بود که نیروی انقلابی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با هدایت های مقام معظم رهبری ایجاد کردند و الحمدلله در استان بوشهر ۸ دی آغاز گردید و ۹ دی به صورت ملی ایجاد شد، به همین جهت کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، یک کارنامه بسیار نورانی و درخشان است و آثار و برکات آن کاملا مشهود است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ادامه داد: هر جایی و به شکل های مختلف که انقلاب به حمایت های مردمی نیاز دارد، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در عرصه مدیریت حضور میدانی مردم و حرکت های انقلابی پیشگام است، لذا از این جهت شورای هماهنگی، یک شورای راهبردی، انقلابی، ولایی و مردمی است که کارنامه آن بسیار روشن و تابناک است.

 حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری عنوان کرد: هدایت مردم به سمت انقلاب ناب اسلامی ایران که همان انقلاب آرمان ها و ارزش های اسلامی است که در صدر آن ولایتمداری می باشد، اگر ما بتوانیم این را حفظ کنیم مصون خواهیم ماند.

وی تأکید کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از ارکان و کانون های مهم حفظ انقلاب در مقابل هجمه های تخریبی، تضیفی و تحریفی علیه اهداف، محتوا و راه انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در فتنه ۸۸ بسیاری آمدند که براندازی و تخریب ایجاد کنند، اما هدایت های مقام معظم رهبری و میدان‌داری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در حوزه های تبلیغی توانست این فتنه عظیم و حساب شده را درهم شکسته و این تهدید بزرگ را به یک فرصت بسیار قوی برای نظام تبدیل کند.

امام جمعه بوشهر افزود: افرادی در فتنه ۸۸ دارای اندیشه های شوم بودند و مثلث تخریب، تضعیف و تحریف را مدیریت می کردند که در این فتنه شناخته شدند و انقلاب از آنها پاک شد، این هنر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری در پایان گفت: در شرایط کنونی باید شورای هماهنگی بسیار قوی داشته باشیم که الحمدلله این فضا ایجاد شده، اما با حالت آرمانی فاصله داریم، ما باید کل نیروی های انقلابی در سطح ملی و استانی با شورای هماهنکی تبلیغات اسلامی مرتبط باشند و خود را عضوی از این شورا بدانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8