پنجشنبه ۱ مهر ۱۴۰۰ |۱۵ صفر ۱۴۴۳ | Sep 23, 2021
جشن عاطفه ها

پویش ملی شور عاطفه‌ها با هدف کمک به تامین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند از ۲۰ شهریور در استان بوشهر همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، پویش ملی شور عاطفه‌ها در راستای برگزاری رزمایش احسان حسینی، از ۲۰ شهریور ماه در استان بوشهر همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

محمد رضا میری، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در این خصوص اظهار داشت: این پویش با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند برگزار می‌شود که با توجه به شیوع کرونا و تغییرات نظام آموزشی، ارائه ملزومات و تجهیزات آموزش غیر حضوری دانش‌آموزان و پرداخت کمک‌هزینه تحصیل، در اولویت این طرح قرار گرفته است.

وی در ادامه افزود: به منظور رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، همچون سال گذشته پایگاه‌های کمیته امداد در سطح شهرها مستقر نخواهد شد و جذب کمک‌های مردمی در شور عاطفه‌ها از روش‌های غیرحضوری انجام خواهد پذیرفت.

میری یادآور شد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان دانش‌آموزی، روز چهارشنبه هفتم مهرماه زنگ عاطفه‌ها به صورت نمادین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کرونا در مدارس نواخته خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر ادامه داد: مردم نیکوکار هم استانی می‌توانند از طریق شماره کارت ۰۳۷۰-۵۰۰۳-۹۹۷۹-۶۰۳۷ و یا شماره‌گیری کد دستوری #۱*۰۷۷*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست دانش‌آموزان نیازمند برسانند.

وی نیز یادآور شد:سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir  و دفاتر این نهاد و همچنین مراکز نیکوکاری در سراسر استان آماده دریافت کمک‌های خیران و مردم نیک‌اندیش هستند.
 
بر اساس این گزارش، پویش شور عاطفه‌ها با همکاری کمیته امداد، صدا و سیما، آموزش و پرورش، بسیج و همچنین مشارکت فعال مراکز نیکوکاری از روز شنبه ۲۰ شهریورماه آغاز و تا ۱۱ مهرماه ادامه خواهد داشت.

همچنین روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه  ۲۴، ۲۵ و ۲۶ شهریورماه به صورت ویژه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی تعیین شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8