سه‌شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ |۱۱ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 26, 2023
پویش لبیک

حوزه/ حجت‌الاسلام پشم فروش گفت: «پویش لبیک»،‌ گام اول «مهرواره اوج» به همت بنیاد هدایت و با مشارکت ۱۹۳۷۷ امام جماعت سنی و شیعه در سراسر کشور در حال برگزاری است.

حجت‌الاسلام محمد پشم فروش، دبیر اجرایی «مهرواره اوج»، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، اظهارداشت: امامان جماعات مساجد سراسر کشور که تمایل به حضور در «مهرواره اوج» دارند، ابتدا باید در «پویش لبیک» ثبت‌نام کنند.

وی با اشاره به اینکه برای شرکت در «مهرواره اوج» نیازی به عضویت در شبکه امامت نیست و تمام امامان جماعات مساجد سراسر کشور می‌توانند در این مهرواره حضورداشته باشند، افزود: علاقه‌مندان به حضور در «مهرواره اوج» می‌توانند تا ۲۳ آبان ماه سال جاری با مراجعه به لینک https://survey.porsline.ir/s/Oigk0Cw در این مهرواره ثبت‌نام کنند.

دبیر اجرایی «مهرواره اوج» در پایان با اشاره به اینکه تفاوت اصلی «مهرواره اوج» با سایر نهضت‌های خدمت‌رسانی در پیدا کردن مدلی هوشمند برای حل مشکلات اجتماعی است، افزود: در «مهرواره اوج» ما از امامان جماعات می‌خواهیم مشکلات و مسائل محله‌ خود را به شکلی هدفمند و هوشمند جمع‌آوری و اولویت‌بندی کرده و با ریشه‌یابی دقیق، مشکلات را به‌صورت اصولی برطرف کنند.

حجت‌الاسلام پشم فروش با بیان اینکه تاکنون ۱۹۳۷۷ امام جماعت در «پویش لبیک» شرکت کرده‌اند، از استقبال خوب امامان جماعت اهل سنت نیز خبرداد و گفت: سه استان گلستان، خراسان جنوبی و البرز به ترتیب بیشترین استقبال را از «پویش لبیک» داشته‌اند.

مشارکت بیش از ۱۹ هزار امام محله در «پویش لبیک»

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =