جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ |۲۷ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 3, 2021
تجلیل از فعالان عرصه گردشگری

حوزه/ استاندار قم گفت: حوزه گردشگری و خدمات بیشترین لطمه را در شرایط کرونایی متحمل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، بهرام سرمست استاندار قم  در مراسم تجلیل از  خیرین حوزه گردشگری، طی سخنانی با اشاره به شیوع کرونا از اسفند ۹۸ اظهار کرد: تلاش کرده ایم تا با ارسال نظرات کارشناسی حوزه ی گردشگری به دستگاه های ملی نسبت به تصویب قوانین به نفع فعالان این بخش گام برداریم.

سرمست با اشاره به جایگاه خوب استان قم در زمینه ی جذب اعتبارات و تسهیلات مرتبط با کرونا خاطرنشان کرد: با این حال تسهیلات ارائه شده و مالیات هایی که استمهال شدند نتوانسته اند مشکلات حوزه ی گردشگری را به اندازه ی کافی مرتفع کنند.

وی بیان کرد: با وجود اینکه سرمایه گذاران بخش گردشگری و خدمات در استان قم در دوران کرونا متضرر شدند، اما در کمک به نیازمندان در خط مقدم کار خیر بودند.

استاندار قم در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر توسعه ی گردشگری سلامت در قم تصریح کرد: در این راستا بخش های مختلف از جمله مراکز درمانی، مجتمع های گردشگری و بوم گردی، هتل ها و مجتمع های بین راهی بایستی به صورت مکمل یکدیگر  عمل کنند.

سرمست ادامه داد: بسیار از مردم کشور استان قم را منحصرا دارای ویژگی زائرپذیری می دانند؛ در حالیکه به لحاظ بوم گردی، گردشگری های  فرهنگی،   علمی، طبیعی و سلامت ظرفیت های خوبی داریم و در زمینه ی فعال سازی این پتانسیل ها گام های بسیار خوبی برداشته شده است.

انتهای پیام  ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8