جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ |۲۷ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 3, 2021
مدیرکل صدا و سیمای فارس

حوزه/ مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان فارس گفت: امروز در فضای رسانه ای جهان حدود ۳۰۰ شبکه ماهواری فارسی زبان علیه ایران در حال پخش هستند و آبشخور آن نیز لابی صهیونیست و اتحاد عبری عربی است. در فضای مجازی هم هزاران شبکه علیه نظام مقدس اسلامی فعالیت می کنند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، سید تقی سهرابی، عصر یکشنبه در جلسه هماهنگی همایش پرچمداران انقلاب اسلامی که در سالن اجتماعات دفتر نماینده ولی فقیه در فارس برگزار شد، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص وظایف طلاب اظهار کرد:در نظام اسلامی وظیفه روحانیون فقط گفتن مسئله نماز و روزه نیست، بلکه مردم را روشن، بیدار و بصیرت افزایی می کنند.

وی ادامه داد: نظام سلطه در قبل از انقلاب یک فعالیت برنامه ریزی شده علیه روحانیت شیعه آغاز کرده و اکنون هم ادامه دارد و دلیل آن نیز فرمایش مقام معظم رهبری است، چراکه هنگامی علما و روحانیت مسئله می گویند کسی کاری نمی کند و دشمن هم راضی است، اما به دلیل آگاه کردن مردم نسبت به استعمار دشمن ایجاد شبهه می کند و مورد کینه دشمنن قرار می گیرد.

به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس، دشمنان فعالیت های بسیاری را علیه روحانیت از حذف فیزیکی تا بکارگیری شیوه های مختلف انجام داده اند، تا روحانیت را از وظایف اصلی خود دور کنند.

وی عنوان کرد: در عصری که به عنوان عصر ارتباطات از آن یاد می شود، امروز در فضای رسانه ای جهان حدود ۳۰۰ شبکه ماهواری فارسی زبان علیه ایران در حال پخش هستند و آبشخور آن نیز لابی صهیونیست و اتحاد عبری عربی است. در فضای مجازی هم هزاران شبکه علیه نظام مقدس اسلامی فعالیت می کنند. هنگامی روحانیت مردم را از اهداف شوم دشمنان آگاه کند اثر شبکه های ماهواره ای و اینترنتی به شدت کمتر خواهد شد، بنابراین اگر ضعیف کار کنیم به نوعی در زمین دشمن کار کرده ایم.

سهرابی خاطرنشان کرد: یکی از اهدافی که در برگزاری همایش ها مورد توجه قرار می گیرد این است که توجه مخاطب هدف را به ماموریت های همایش جلب کنیم، همچنین نقش روحانیت در تقویت مولفه هایی که وظیفه دارند بسیار مهم است.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8