شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ |۲۸ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 4, 2021
انعقاد تفاهم نامه

حوزه/ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و دانشگاه باقرالعلوم(ع) تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند تا در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب تربیت دانش آموزان تراز انقلاب اسلامی را موردتوجه قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان و دانشگاه باقرالعلوم(ع) با حضور معاونان دانشگاه، مسئول میز تخصصی آموزش و پرورش دفتر تبلیغات اسلامی و  مسئولان اتحادیه انجمن‌های اسلامی به امضای حجت‌الاسلام‌والمسلمین شمس‌الله مریجی رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) و حسین تاریخی دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور،‌در محل دانشگاه باقرالعلوم(ع) تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
معاون آموزشی دفتر تبلیغات اسلامی و رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) در حاشیه این نشست با اشاره به مفاد تفاهم‌نامه همکاری این دانشگاه با اتحادیه انجمن‌های اسلامی اظهار داشت: هدف اصلی این تفاهم‌نامه هماهنگی و هم‌افزایی ظرفیت‌های دو مجموعه در مسیر کادر سازی، تربیت و پرورش نوجوانان و جوانان برای آینده انقلاب اسلامی در  راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است. 


حجت‌الاسلام‌والمسلمین مریجی بیان کرد: همچنین این تفاهم‌نامه در راستای هم‌افزایی و بهره‌‏مندی طرفین از ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و امکانات یکدیگر از قبیل توان فکری، تجربی، پژوهشی، آموزشی، کارگاهی، کتابخانه‏ای، رسانه‏ای و ارتباطاتی به‌منظور اجرای طرح‌ها و برنامه‌های مشترک منعقدشده است.


وی گفت: در قالب این تفاهم‌نامه، دانشگاه باقرالعلوم(ع) نسبت به تولید محتوای آموزشی دوره‌های کوتاه‌مدت، تدوین دوره پودمانی و سرفصل دروس آموزشی اقدام می کند.


رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) بیان کرد: برای اجرای این تفاهم‌نامه که تا پایان سال تحصیلی ۱۴۰۵ شامل ۵ سال کامل تحصیلی اعتبار داشته و در ۱۲ بند نیز تنظیم‌شده است، «کمیته‏ مشترک هماهنگی و نظارت» متشکل از نمایندگان دو مجموعه تشکیل می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =