سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ |۲ جمادی‌الاول ۱۴۴۳ | Dec 7, 2021
بازدید

حوزه/ با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان، حجت الاسلام سید صمد موسوی به عنوان مسئول جدید مرکز تربیت مبلغ معلم معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، دکتر حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان  امروز، ضمن بازدید از مرکز تربیت مبلّغ معلّم حوزه‌های علمیه با مسئولین این مرکز به بحث و تبادل نظر پرداخت. 
در این دیدار، ابتدا حجت الاسلام والمسلمین ملانوری مدیر مجتمع آموزشی پژوهشی تبلیغ، ضمن تشکر از دکتر خنیفر بابت حمایت ها و همراهی در تأسیس مرکز تربیت مبلغ معلم و تثبیت آن، حجت الاسلام والمسلمین سید صمد موسوی را به عنوان مسئول جدید مرکز تربیت مبلغ معلم معرفی کرده و ابراز  داشت: آقای موسوی از فضلای حوزوی می‌باشند که در تحصیلات دانشگاهی نیز در سطح دکتری برخوردار هستند و بیش از ۱۵ سال سابقه موفق در امور آموزشی، فرهنگی و تربیتی در مراکز مختلف دارند و از ویژگی‌های ایشان آشنایی بالا با کار در آموزش و پرورش و امور تربیتی می‌باشد.

وی با تأکید بر اصالت حوزوی مرکز اعلام داشت: از هر مسیری که بتوان شرایط ورود ضابطه مند و قانونی طلاب و روحانیون به آموزش و پرورش را تسهیل کرد حمایت کرده و تمام توان خود را بر این امر معطوف خواهیم کرد. 


در ادامه دکتر خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اهمیت و ضرورت تأسیس مرکز تربیت مبلغ معلم گزارشی از تاسیس و اقدامات انجام شده، ارائه داده و افزودند: ورود فضلای حوزوی به آموزش و پرورش امر مبارکی است که باید زودتر انجام می پذیرفت و بحمدالله با تلاش و همراهی آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه این کار به سرانجام رسیده و امیدواریم در مدیریت جدید شاهد پیشرفت هرچه بیشتر آن باشیم.


وی ضمن تأکید بر تلاش برای افزایش جذب مبلغ معلمان بیان داشت: لازم است با جذب اساتید قوی و کارآمد، تعامل سازنده با مراکز و نهادهای مرتبط، پاسخ گویی به شبهات و گزارش دهی مستند و افزودن فعالیتهای پژوهشی و مجلات علمی پژوهشی مرکز را به اهداف خود نزدیکتر کنیم.


در پایان حجت الاسلام سید صمد موسوی مسئول جدید مرکز تربیت مبلغ معلم، ضمن تشکر از دکتر خنیفر در بیان برنامه های جدید مرکز گفت: تلاشمان این است تا با ارتباط بیشتر با دانشگاه فرهنگیان و ارتقای مرکز بتوانیم مسیر ورود حوزویان به آموزش و پرورش را هموار کنیم. پیگیری جدی جهت تصویب مصوبات، رسمیت بخشی و تسهیل در امور اداری و پشتیبانی، تقویت شوراها، گروههای علمی و پژوهشی با حضور اساتید قوی و تراز اول و فعال سازی و  بهره‌گیری از ظرفیت تبلیغی تربیتی مبلغ  معلمان در عرصه آموزش و پرورش از مهم ترین اقدامات این مرکز خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

نظرات

 • محمد رضا IR ۱۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
  1 26
  اخلاقی تر بود جناب ملانوری از دکتر محمد اسماعیل عبداللهی که مبدع و بنیانگذار و موسس این مرکز بودند یادی می کردند و در این جلسه دعوتشون می کردند
  • ali IR ۱۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
   25 1
   آقای عبداللهی مبدع و بنیانگذار و موسس طرح نبود فقط مجری بود. ایشان با توجه به این که در دفتر برنامه ریز ی و نظارت بودند به طرح ها دسترسی داشتند و الا نه مبدع هستند نه موسس نه بنیانگذار فقط مجری طرح بودند. که البته آن هم ان قلت های زیادی دارد که مجال گفتن نیست..... در ضمن جلسه تودیع و معارفه قبلا با حضور اقای عبداللهی برگزار شده بود این جلسه آشنایی با مدیر جدید و هماهنگی امور با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان بود.
  • همراه IR ۱۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
   6 1
   تودیع و تجلیل ایشان بطور رسمی چند روز قبل برگزار شده بود این یک جلسه کاری بود که به دعوت ریس قبلی انجام شده بود و برگزار شد و لذا در ضمن این جلسه اقای موسوی هم معرفی مجدد شدند