یکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ |۲۹ ربیع‌الثانی ۱۴۴۳ | Dec 5, 2021
محفل شب شعر قرار فاطمی

حوزه/ شب شعر «قرار فاطمی» با حضور صابر خراسانی، هادی جانفدا، حمید برقعی، مجید تال، وحید قاسمی و حامد خاکی در شب سالروز ورود حضرت معصومه سلام‌الله علیها به قم با مشارکت خبرگزاری تسنیم در آستان مقدس بانوی کرامت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه، ویژه برنامه شب شعر قرار فاطمی جمعه‌شب هفتم آبان‌ماه، مصادف با شب سالروز ورود کریمه اهل‌بیت(س) به قم، بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی(ره) حرم بانوی کرامت برگزار می‌شود.


این ویژه برنامه با مشارکت خبرگزاری تسنیم و حضور مدیران و مسئولان کشوری این خبرگزاری دنبال و به صورت زنده از بستر فضای مجازی آستان مقدس به آدرس astanqom@ و فضای مجازی خبرگزاری تسنیم به آدرس tasnimnews_fa@ و gharaaar@ منعکس خواهد شد.


اجرای شب شعر قرار فاطمی را نجم‌الدین شریعتی مجری رسانه ملی بر عهده خواهد داشت و صابر خراسانی، هادی جانفدا، حمید برقعی، مجید تال، وحید قاسمی و حامد خاکی در این برنامه به شعرخوانی خواهند پرداخت.


حجت‌الاسلام والمسلمین بندانی نیشابوری نیز در این مراسم در مورد شخصیت حضرت معصومه سلام‌الله علیها و برکات حضور ایشان در ایران به ویژه قم به سخنرانی و احمد واعظی به مدیحه‌سرایی می پردازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =