دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ |۱ جمادی‌الاول ۱۴۴۳ | Dec 6, 2021
مدیریت حوزه علمیه خواهران مازندران

حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) ساری از برگزاری سلسله کارگاه های اخلاق عملی (مهارت های زندگی قرآنی) با رویکرد نهج البلاغه خبر داد.

فاطمه طالب زاده مدیر مدرسه علمیه خواهران ساری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در مازندران، از برگزاری سلسله کارگاه های اخلاق عملی (مهارت های زندگی قرآنی) با رویکرد نهج البلاغه، برای معاونین و کادر این مدرسه خبر داد و اظهار کرد: این کارگاه از فروردین ۱۴۰۰ توسط خانم صاحب اختیار، در این مدرسه در حال برگزاری است .

وی اظهار کرد: این کلاس ها به صورت حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، هفته ای یک جلسه برای کادر و معاونین برگزار می شود.

مدیر مدرسه علمیه خواهران ساری اضافه کرد: کلاس ها طی ۱۵ جلسه، به همت معاونت فرهنگی، بر اساس قرآن و عقل و به کمک روایات دینی و متناسب با فرهنگ روز جامعه، با نگاه پروژه ای به زندگی، در راستای انتخاب اهداف نهایی، برنامه ریزی، اجرا، کنترل و اصلاح در حال برگزاری می باشد.

وی از حکمت های نهج البلاغه، ارائه نکات اخلاقی آن، مهارت های زندگی به عنوان سر فصل های ارائه شده در این کلاس ها، یاد کرد و افزود: کلاسها با هدف رسیدن به سبک زندگی قرآنی و نزدیک شدن به عبودیت و بندگی انسان برگزار می شود.

انتهای پیام ۳۱۳/۴۸

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =