جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰ |۱۷ جمادی‌الثانی ۱۴۴۳ | Jan 21, 2022
شهید سلیمانی

حوزه/ برنامه "شب بخیر آمریکا"، امشب دوشنبه ۸آذر ماه ساعت ۲۲ به تبیین موضوع نقش سردار سلیمانی در شکست هیمنه آمریکا می پردازد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، برنامه "شب بخیر آمریکا"، امشب دوشنبه ۸آذر ماه ساعت ۲۲ به تبیین موضوع نقش سردار سلیمانی در شکست هیمنه آمریکا می پردازد.

بر اساس این گزارش: این برنامه امشب میزبان دکتر سعدالله زارعی استاد روابط بین الملل خواهد بود تا ابعاد و محورهای جایگاه شهید سلیمانی در تحولات منطقه و شکست سیاستهای آمریکا را برای بینندگان و مخاطبان تبیین و تحلیل نماید.

شب بخیر آمریکا" در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول امریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیتها در امریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گوبا کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد.

برنامه گفتگو محور"شب بخیر آمریکا" با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند.

برنامه "شب بخیر آمریکا "کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی تهیه و تولید می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =