دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ |۲۱ شوال ۱۴۴۳ | May 23, 2022
مسابقه عکاسی «بوسه بر دستان مادر» در همدان برگزار می شود

حوزه/معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان همدان گفت: مسابقه عکاسی با عنوان «بوسه بر دستان مادر» با مشارکت مدرسه علمیه الزهراء (س) همدان برگزار خواهد شد.

مریم جان جان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، از برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان «بوسه بر دستان مادر» با مشارکت مدرسه علمیه الزهراء (س) همدان به مناسبت میلاد سراسر نور و پربرکت حضرت صدیقه طاهره (س) خبر داد.

وی ادامه داد: در راستای توجه به جایگاه والای مقام مادر به‌عنوان یکی از اساسی‌ترین ارکان خانواده و جامعه در جهت رشد و توسعه ارزش‌های انسانی، اسلامی و اهمیت جایگاه ارزشمند مادر در دین مبین اسلام، همزمان با ایام میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی ویژه بانوان سراسر استان نموده است تا در این بستر هنری بر تقویت روابط مادران و فرزندان تاکید و ارتباط بین آنها را افزایش دهد.

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان همدان افزود: این مسابقه به صورت غیر حضوری و از طریق پیام رسان واتساپ و به شماره ۰۹۳۶۶۰۶۴۵۳۸ یا با مراجعه گروه واتساپ از طریق لینک https://chat.whatsapp.com/CCVdJasbU۴s۰UW۹WF۱۲RKM برگزار می‌شود.

وی در پایان اعلام کرد: مهلت ارسال آثار تا پنج شنبه ۳۰/‏۱۰/‏۱۴۰۰ می‌باشد که شرکت کنندگان می‌توانند تصاویر شاخص خود را از طریق گوشی‌های همراه خود به صورت افقی گرفته و ارسال نمایند که جوایز ارزنده‌ی هم به برندگان اهدا خواهد‬ شد.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =