شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ |۱۹ شوال ۱۴۴۳ | May 21, 2022
کد خبر: 1002892
۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷
خدمت سربازی

حوزه/ معاون وظیفه عمومی انتظامی استان قم از فراخوان اعزام به خدمت مشمولان عادی، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری در بهمن ماه ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، به نقل از پلیس، ولی ترابی معاون وظیفه عمومی انتظامی استان قم، اظهار کرد: همه مشمولان غایب و غیر غایب استان در مقاطع عادی، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و دوم بهمن ماه دریافت کرده اند، می‌بایست رأس ساعت ۷ صبح روز شنبه مورخه دوم بهمن ماه به معاونت وظیفه عمومی استان فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس (حدفاصل عوارضی قم کاشان- و عوارضی قم تهران بعد از اداره راه و شهرسازی، معاونت وظیفه عمومی) حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

وی افزود: افرادی که به هر دلیل تا کنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند، می‌توانند به نزدیک ترین دفاتر خدمات الکترونیک (پلیس +۱۰) مراجعه و پس از دریافت برگ مذکور، بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان قم تصریح کرد: اعزام مشمولان در تاریخ‌های مذکور، بر اساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش انجام می‌شود و در صورت مشاهده مشمول دارای علائم و مشکوک به بیماری از اعزام وی خودداری می‌شود.

وی ادامه داد: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

ترابی گفت: تمامی مشمولان می‌بایست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبیل برگه آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون (مننژیت و کرونا)، و برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از روگرفت شناسنامه، کارت ملی، مدارک تأهل، ایثارگری پدر و … را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی انتظامی استان قم تاکید کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =