دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ |۲۱ شوال ۱۴۴۳ | May 23, 2022
راهپیمایی مردم یمن

حوزه/ مردم شهرستان‌های استان حدیده یمن در محکومیت استمرار جنایت‌های متجاوزان سعودی آمریکایی اماراتی و مقابله با تشدید حملات نظامی آنها، تظاهرات گسترده‌ای برگزار کردند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، مردم شهرستان‌های استان حدیده یمن در محکومیت استمرار جنایت‌های متجاوزان سعودی آمریکایی اماراتی و مقابله با تشدید حملات نظامی آنها، تظاهرات گسترده‌ای برگزار کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی که احمد مهدی البشری معاون استاندار، علی خبال عضو مجلس نمایندگان و سرتیپ فاضل الضیایی فرمانده محور شمالی در آن حضور داشتند، تأکید کردند: آزدگان یمن، در برابر تشدید حملات متجاوزان خسته نمی‌شوند و جواب این حملات را خواهند داد.

حاضران در این راهپیمایی بر ایستادگی آزادگان این ملّت و آمادگی آنها برای جانفشانی و فداکاری در راه خداوند و وطن تأکید کرده و گفتند: آمریکا و ائتلاف جنایتکار باید متوجه پیام‌های این راهپیمایی باشند.

تظاهرات کنندگان بیان داشتند: اراده ملت یمن در برابر استمرار تجاوز، جنایت‌ها و محاصره دشمنان نرم نخواهد شد و این جنایت‌ها منجر به تسلیم آنها نمی‌شود.

بیانیه‌ای که در پایان این راهپیمایی صادر شد، دفاع از وطن را تنها راه مقابله با پروژه استعماری و تجاوز ائتلاف سعودی آمریکایی و اماراتی دانست و از خائنان خواست با استفاده از بخشش عمومی به راه درست بازگردند.

این بیانیه، مردم یمن را به حضور در جبهه‌ها و آزاد سازی کشور از لوث وجود متجاوزان و اشغالگران دعوت کرد و گفت: استمرار جنایت‌های متجاوزان در میان سکوت سازمان ملل و سازمان‌های حقوقی، حضور در جبهه‌ها را می‌طلبد.

این بیانیه، ضمن محکومیت جنایت‌های اخیر متجاوزان سعودی در استان‌های صنعا، الحدیده و مأرب، از پیروزی‌ها و رشادت‌های ارتش و کمیته‌های مردمی در جبهه‌های مختلف تشکر و قدردانی کرد و عملیات بی نظیر نیرو پهپادی یمن در پاسخ به تجاوزهای سعودی را تبریک گفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =