شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ |۲۶ شوال ۱۴۴۳ | May 28, 2022
انقلاب اسلامی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه هر صندلی مسئولیت حاصل خون ۷۲ شهید است، گفت: پشت هر پست مدیریتی و مسئولیت، یک کربلا و ۷۲ شهید وجود دارد از این نظر مسئولیت سنگینی بر عهده مدیران است و نقش آنان در روشنگری جامعه بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، محمد تقی ایرانی، ظهر امروز در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر با اشاره به برگزاری نخستین جشن انقلاب در دولت سیزدهم اظهار داشت: باید با روحیه و رویه انقلابی، شادابی و بانشاط گفتمان انقلاب اسلامی به جامعه تزریق کرد.

وی پیروزی انقلاب اسلامی را پیروزی حق علیه باطل دانست و بیان کرد: ملت ایران قبل از انقلاب اسلامی تحت ظلم و ستم جهان استکبار بود، باید این مهم و شرایط آن دوران به جامعه انتقال داده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه باید مخاطب تبیین انقلاب جوانان و نوجوانان باشند تصریح کرد: انتقال فرهنگ انقلاب اسلامی همراه با نشاط و شادابی امری مهم و ضروری است که استفاده از ابزار فرهنگی، هنری و فضای مجازی بسیار مهم و مؤثر است.

ایرانی، نمایش دادن تغییر و تحولات بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با روش‌های هنری و پاسخگویی مسئولان را مورد تأکید قرار داد و افزود: هر مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد و مسئولان درصدد حل آنها هستند ولی باید توجه به حوزه فرهنگ غنی انقلاب اسلامی شود.

وی با بیان اینکه باید امام شناسی محور شناخت انقلاب اسلامی قرار بگیرد تصریح کرد: برای شناخت انقلاب اسلامی باید شناخت امام راحل شامل دیدگاه‌ها، تفکر، اندیشه، اعتقاد، باور بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به جامعه هدف معرفی و شناسانده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه برنامه‌های مهم و متنوعی ویژه ایام‌الله دهه فجر طراحی و برنامه‌ریزی شده است گفت: کاروان بزرگ انقلاب اسلامی از ۶ بهمن وارد استان بوشهر و تا پایان دهه فجر در همه نقاط استان مستقر می‌شوند.

ایرانی، مسئولیت مدیران در تبیین فعالیت‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را مهم دانست و افزود: در قبال پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن شهدای بسیاری جان خود را تقدیم کرده‌اند.

وی با بیان اینکه هر صندلی مسئولیت حاصل خون ۷۲ شهید است افزود: پشت هر پست مدیریتی و مسئولیت یک کربلا و ۷۲ شهید وجود دارد از این نظر مسئولیت سنگینی بر عهده مدیران است و نقش آنان در روشنگری جامعه بسیار مهم است.

انتهای پیام / ‏

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =