پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ |۱۱ رجب ۱۴۴۴ | Feb 2, 2023
مبلغ دانش آموزی

حوزه/ مدیر کل تبلیغ جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها از برگزاری دوره تخصصی تربیت مبلّغ دانش آموزی ویژه مبلغان مستعد، توانمند و علاقه مند به کار با کودک و نوجوان خبر داد.

خانم معصومه بهرامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، عنوان کرد: دوره تخصصی تربیت مبلّغ دانش آموزی ویژه طلاب عمومی، خوابگاهی و مبلغان ساکن قم که علاقه‌مند به کار با کودک و نوجوان هستند، برگزار می‌شود.

مدیر کل تبلیغ جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به شرایط پذیرش در این دوره، اظهار داشت: در این دوره، اولویت پذیرش با مبلغان طرح امین است.

بهرامی افزود: گذراندن دوره های عمومی طرح شمیم، موفقیت در مصاحبه ورودی، تعهد به شرکت منظم و مستمر در دوره، تعهد به شرکت در دوره های دانش افزایی و تعهد به همکاری با اداره مبلغان از جمله شرایط پذیرش در این دوره است.

وی، مهلت ثبت نام در این دوره را تا 3 بهمن اعلام کرد و یادآور شد: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به قسمت دوره های آموزشی در سامانه شمیم http://shamim.jz.ac.ir مراجعه کنند.

مدیر کل تبلیغ جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها بیان داشت: این دوره به صورت حضوری و به مدت دو ترم در نوبت عصر در جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =