پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ |۱۱ رجب ۱۴۴۴ | Feb 2, 2023
کد خبر: 1066548
۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸
حسنعلی خوئینی

حوزه/معاون امور فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: امروز معرفی پیشرفت‌های انقلاب اسلامی به نسل چهارم و پنجم انقلاب، موضوعی است که در راستای اجرای فرمانِ "جهاد تبیین" رهبر بزرگوار انقلاب، واجبی فوری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حجت‌الاسلام حسنعلی خوئینی معاون امور فرهنگی و آموزشیِ این نهاد با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با طلیعه‌ی فجر چهل و چهارم انقلاب اسلامی، پویش‌ ملی پیشرفت با هدف جهاد تبیینِ پیشرفت‌های انجام شده انقلاب، برگزار خواهد شد.

وی با بیان اهمیت جهاد تبیین و نشان دادن قوّت‌ها و پیشرفت‌ها، حضور حداکثری مردم را در صحنه‌های مختلف نظام، پشتیبان نظام اسلامی ارزیابی کرد و گفت: همه‌ی روستائیان عزیز، عشایر غیور، دامداران و کشاورزان گرامی می‌توانند در این پویش ملی شرکت کنند.

جانشین کمیته‌ روستائی و عشایری ستاد دهه فجر کشور، با تاکید بر اینکه روستائیان عزیز لازم است جهت ارسال آثار هنری خود، به مقایسه‌ی وضعیت سال‌های گذشته با زمان حال بپردازند، افزود: افرادی که تمایل به شرکت در پویش ملی دارند می‌توانند با ارسال یک عکس از سال‌های قبل (با ذکر عدد سال) و یک عکس از زمان حال، مواردی که زندگی کشاورزی و عشایری آنان در این سال‌ها پیشرفت داشته را، مشخص نمایند.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان کافیست پیشرفت‌هایِ مدّنظر خود در زمینه‌های: امکانات، ابزار آلات، کیفیت کشت و برداشت، سطح زندگیِ روستایی و عشایری، مقایسه‌ی اماکنی چون: مساجد و مدارسِ روستاها در ۴۴ سال گذشته، را در دو قالب فیلم و عکس آماده و ارسال کنند، گفت: لازم است محتوای پیشرفت‌های صورت گرفته در قالب عکس یا فیلمِ کوتاه یک الی دو دقیقه‌ای در پیام رسان‌های: ایتا، روبیکا، بله و سروش به شماره ۰۹۱۹۹۷۰۸۷۰۰ ارسال شود.

حجت‌الاسلام خوئینی در ادامه به جوایز ارزنده‌ی پویش ملی پیشرفت پرداخت و افزود: ۴۴ کمک هزینه سفر کربلای معلی، ۴۴ کمک هزینه سفر مشهد مقدس، ۴۴ کمک هزینه سفر قم و جمکران و صدها جایزه‌ی ارزنده‌ی دیگر، برای این پویش ملی تدارک دیده شده است.

گفتنی است اولین پویش ملی پیشرفت به همّت کمیته‌ی روستایی و عشایری دهه فجر و معاونت فرهنگی و آموزشی حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت کشور تا ۲۲بهمن ماه ۱۴۰۱، در حال برگزاری است.

۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =