سه‌شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ |۱۷ ذیقعدهٔ ۱۴۴۴ | Jun 6, 2023
حجت الاسلام یاسین حسین آبادی

حوزه/ معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از برگزاری مراسم اعتکاف دهه آخر ماه مبارک رمضان بر اساس سنت نبی مکرم اسلام(ص) خبر داد.

حجت الاسلام مهدی حسین آبادی معاون فرهنگی مسجد جمکران در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص برگزاری اعتکاف دهه آخر ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران گفت: یکی از سنت‌های رسول خدا (ص) برگزاری اعتکاف دهه پایانی ماه مبارک رمضان بود و حضرت در ده روز پایانی این ماه مبارک در مسجد معتکف شده و به عبادت می‌پرداختند.

وی با بیان اینکه مراسم اعتکاف دهه آخر ماه رمضان به مدت پنج سال است که در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مراسم اعتکاف با حضور اقشار مختلف مردم از تمام استان‌ها و همچنین برخی مسلمانان کشورهای خارجی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران اضافه کرد: امسال نیز در دهه پایانی ماه مبارک رمضان از روز بیستم تا پایان ماه مبارک برگزاری مراسم اعتکاف برای خواهران و برادران برنامه ریزی شده است.

وی یادآور شد: علاقه مندان برای حضور در این مراسم معنوی می‌توانند تا ۱۸ فروردین ماه با مراجعه به وب سایت مسجد مقدس جمکران به نشانی https://jamkaran.ir/etekaf۱۴۰۲ برای ثبت نام اقدام کنند. ۱۹ فروردین ماه برای منتخبین پیامک ارسال و ۲۰ فروردین کارت‌های ورود به اعتکاف رمضانیه توزیع خواهد شد.

۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =