پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ |۱۳ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 28, 2023
تصاویر/ استقبال مردم دارالمومنین کاشان از کاروان زیرسایه خورشید در گلزارشهدای این شهر

حوزه/ شهر گل و گلاب با ورود خدام حرم رضوی و استقبال تنها مادر چهار شهیدی استان اصفهان از آنها زیر سایه خورشید رفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان، خدام حرم رضوی کاروان زیر سایه خورشید در بدو ورود به شهر گل محمدی کاشان با حضور در گلزار شهدای دارالسلام گلابچی این شهرستان مورد استقبال حاجیه خانم «کبری حسین‌ زاده حلاج» مادر شهیدان محسن، جواد، علی اصغر و محمدرضا بار فروش قرار گرفتند و پس از خوش آمد گویی گروه سرود دختران مرکز دارالقرآن آموزش و پرورش کاشان آیین غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای این شهرستان را اجرا کردند.

خدام حرم رضوی کاروان زیر سایه خورشید پس از ورود و آیین استقبال با حضور بر سر مزار برادران شهید بار فروش تنها خانواده چهار شهیده استان اصفهان در کاشان ضمن قرائت زیارت نامه به این جاوید مردان همیشه تاریخ ادای احترام و با آرمانهای شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق و بیعت کردند.

همچنین خدام حرم رضوی با حضور بر سر مزار شهیدان سید ثارالله موسوی شهید مدافع وطن(حادثه تروریستی زاهدان)، یک شهید گمنام دارای کرامت، سید رضا ارزانی، دکتر مجید فرهاد شهید مدافع سلامت، محسن شاهرودیان شهید امام رضایی جاویدالاثر و قطعه شهدای مدافع حرم مزار این شهدای والامقام را غبارروبی و عطر افشانی و به مقام شامخ و معنوی آنها توسل کردند.

خدام حرم رضوی در قطعه شهدای کاشان‌ همچنین از تلاش‌های محیط بانان گمنام اداره حفاظت محیط زیست کاشان که به مناسبت هفته محیط زیست برای تجدید میثاق با شهیدان و آیین غبارروبی‌ و عطرافشانی به دارالسلام کاشان آمده بودند تجلیل کردند.

کاروان زیر سایه خورشید امروز پس از آیین غبار روبی‌ و عطرافشانی مزار شهدای دارالمومنین کاشان به آستان‌ مقدس‌ امامزادگان‌ هاشم‌ بن‌ علی(ع) و فاطمه‌ بنت‌العسکری در شهرستان آران و بیدگل می‌رود تا برنامه‌های عیادت از بیماران بیمارستان سیدالشهدا، حضور در برنامه جشن دختران آفتاب در مدرسه ابریشم چی و شرکت در نماز جماعت مغرب و عشا به امامت حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل را اجرا کند.

علی رمضانی خادم کشیک اول، محمدصادق تقوی خادم کشیک سوم، علیرضا علیشاهی دربان کشیک سوم مداح، حسین جلیلی روحانی کاروان و احمد کریمی مدیر و اعضای کاروان زیر سایه خورشید اعزامی از آستان قدس رضوی به شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود در منطقه شمال استان اصفهان هستند.

منطقه شمال استان اصفهان و دارالمومنین کاشان با حضور خدام حرم و اجرای ۵۰ برنامه پیش بینی شده در شهر و روستاهای منطقه شمال استان اصفهان از جمله شهرستان‌های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و بادرود و قمصر روزهای ششم تا ۱۱ خرداد میزبان جشن‌های مردمی و معنوی «زیر سایه خورشید» است.

دیدار با خانواده معظم شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، جانبازان، عیادت از بیماران صعب العلاج، حضور در زندان کاشان، بیمارستان‌ها، مرکز دیالیز کاشان، آسایشگاه سالمندان و معلولین گلابچی، زیارت بقاع متبرکه و شرکت در جشن‌عای مردمی زیر سایه خورشید از جمله برنامه‌های حضور کاروان زیر خورشید در ‌منطقه شمال استان اصفهان است.

انتهای پیام./

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =