پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ |۱۳ ربیع‌الاول ۱۴۴۵ | Sep 28, 2023
کد خبر: 1090812
۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵
تصاویر/ اجتماع دختران روح الله در بندر دیّر

حوزه/ اجتماع «دختران روح الله» با حضور دختران نوجوان دهه هشتادی و نودی در مصلای شهدای محراب دیّر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت الاسلام حامد بردستانی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه بوشهر در اجتماع «دختران روح الله» در مصلای شهدای محراب دیّر با تسلیت ایام ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد، اظهار داشت: دشمن همواره به دنبال ایجاد شبهه درباره شخصیت و مکتب امام(ره) است و نوجوانان و جوانان باید در این زمینه هوشیار باشند.

وی، رمز موفقیت امام خمینی(ره) را نترسیدن از هیچ کس جز خدا دانست و افزود: امام چون به خدا ایمان و توکل داشت از هیچ ابرقدرتی نمی ترسید و شجاع بود.

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه بوشهر عنوان کرد: انقلاب و نظام اسلامی با سختی به دست ما رسیده و باید قدردان آن باشیم و امام را الگوی عملی خود در زندگی قرار دهیم.

وی ابراز کرد: برخی که شعار زن، زندگی و آزادی سر می دهند، هدفشان بی بندوباری در جامعه است.

حجت الاسلام بردستانی با اشاره به نقش معنویت و ارتباط با خدا در زندگی امام خمینی(ره)، ابراز داشت: هرکس که به خدا توکل کند خدا هم او را در چشم مردم بزرگ می کند.

وی ادامه داد: دختران نوجوان و جوان ما اگر می خواهند به محبوبیت واقعی برسند باید ارتباط خود را با خدا بیشتر کنند.

فاطمه نورا عبداللهی دبیر اجتماع دختران روح الله هم گفت: هدف از برگزاری این مراسم آگاهی بخشی به نسل نوجوان و جوان و معرفی شخصیت و مکتب امام راحل به عنوان الگویی کامل به آنها است.

وی حرکت و راه امام خمینی(ره) را شبیه به حرکت انبیا الهی برای هدایت بشر دانست و افزود: باید بحث انقلاب و مباحث نظام اسلامی را به مباحث معرفتی نوجوانان متصل کنیم چون نوجوان در این سن به دنبال حقایق است.

عبداللهی با اشاره به جنگ ترکیبی و بمباران تبلیغاتی و رسانه ای دشمن علیه نوجوانان، خاطرنشان کرد: دشمن با تمام توان خود برای گرفتن هویت انقلاب اسلامی از نوجوانان به میدان است.

دبیر اجتماع دختران روح الله شهرستان دیر گفت: بهترین نقشه راه برای هدایت نوجوانان به مسیر درست، انتقال مفاهیم فکری امامین انقلاب و هویت انقلابی دادن به آنها است.

وی افزود: پیام گردهمایی دختران روح این است که اگر سال ها از ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی گذشته باشد و نسل نوجوان و جوان ما امام را ندیده اند هم در خط امام و پیرو و معتقد به فکر و آرمان های ایشان است.

عبداللهی با اشاره به حضور دختران دانش آموز نوجوان دهه ۸۰ و ۹۰ در این اجتماع، عنوان کرد: بسیج دانش آموزی، فرهنگی هنری سپاه، بسیج مداحان و بسیج جامعه زنان و سپاه سیدالشهدا(ع) و گروه های جهادی شهید علی سلمانی، منتظران منجی و زمینه سازان ظهور در برگزاری این مراسم همکاری داشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =