یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳ |۱۶ ذیحجهٔ ۱۴۴۵ | Jun 23, 2024
تصاویر/ نشست هم اندیشی مبلغان تخصصی آسیب های اجتماعی با معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه

سرپرست اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: با هدف توانمندسازی و انتقال تجارب، سومین نشست فصلی مبلغان تخصصی اصفهان در سال جاری برگزار شد.

حجت الاسلام محسن کاردان پور در گفت‌وگو با خبرگزاری حوزه در اصفهان با بیان این که یکی از وظایف این اداره آشناسازی و دانش افزایی مبلغان تخصصی با مسائل روز است، اظهار کرد: در پس ظاهر فریبنده و فانتزی‌گونه گروه های موسیقی کره ای، بخش‌ها و رازهای سیاه و مرموزی وجود دارد که یکی از خروجی‌های آن، شیوع نسبتا بالای پدیده «خودکشی» در بین فعالان جوان صنعت پاپ کره‌ای است و این زنگ خطری برای تهاجم فرهنگی این بار از مشرق‌زمین است.

وی افزود: موضوع سومین نشست فصلی مبلغان تخصصی اصفهان به نقد و بررسی گروه های موسیقی کره ای به خصوص BTS اختصاص داشت که با حضور حجت الاسلام محمد اسماعیل رفیعی، کارشناس آسیب های اجتماعی جوانان و نوجوانان برگزار شد.

سرپرست اداره اعزام تخصصی و تشکل های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: این جلسه در باشگاه فرهنگی تفریحی شماره ۲ شهرداری اصفهان و با حضور ۸۰ نفر از مبلغان خواهر و برادر تخصصی برنامه ریزی شده بود.

وی گفت: در پایان این مراسم گروه بندی مبلغان جدید تخصصی انجام و توضیحات لازم برای تشکیل گروه های تبلیغ تخصصی مطرح شد و موضوع جلسه بعد نشست مبلغان با توجه به نیازسنجی هایی که از مبلغان تخصصی انجام خواهد شد، مشخص می شود.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha