یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ |۱۵ شعبان ۱۴۴۵ | Feb 25, 2024
آیت الله حسینی بوشهری در دیدار مدیر کل بهزیستی:

حوزه/رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه با اشاره به ظرفیت ارزنده خیرین حامی بهزیستی خواستار اطلاع رسانی بیش از پیش بهزیستی از خدمات خود شد و خاطر نشان کرد: شما باید طوری برنامه ریزی کنید که هر خیر و نیکوکار مرتبط با شما تکثیر گردد و با دعوت از دوستان و اقوام و نزدیکان خود بیش از پیش به یاری شما بشتابد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سید صادق میرئی مدیر کل بهزیستی به همراه جمعی از مدیران بهزیستی قم بمناسبت ایام گرامیداشت هفته افراد دارای معلولیت، با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری دیدار کردند.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در این دیدار ضمن تقدیر از خدمات بهزیستی به نیازمندان و اقشار تحت پوشش با اشاره به آشنایی خود با مجموعه بهزیستی خاطرنشان کردند: بنده با مجموعه شما بی ارتباط نیستم و یکی از اقشار مد نظر بنده همیشه مددجویان بهزیستی هستند.

امام جمعه قم با اشاره به فجایع اسرائیل جنایتکار در کشتار کودکان مظلوم غزه و آوارگی، مجروحیت، معلولیت، یتیمی و بی سرپرستی مردم غزه افزود: بی‌شک شما و مددکاران بهزیستی بیش از همه سختی و آلام مردم فلسطین را درک می‌کنید، فجایعی که قلب هر انسان آزاده‌ای را بدرد می‌آورد.

وی با اشاره به اهمیت دو نعمت سلامت و امنیت در جامعه خاطرنشان کرد: در سیره نبی مکرم اسلام و معصومین آمده است که هرگاه به یاد نعمتی از نعمات الهی می‌افتادند سر به سجده شکر می‌گذاشتند و امروز باید برای این امنیت و سلامت خدا را شاکر باشیم.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با اشاره به بازدید خود از آسایشگاه معلولین و سالمندان قم افزود: شما کارکنان بهزیستی باید شاکر خداوند منان باشید که خدا رسیدگی و مراقبت و پرستاری بندگان خاص خود را به شما سپرده است و این مسئولیت بی‌شک دارای ثمرات دنیوی و اخروی فراوانی است.

وی تکریم مددجویان و برخورد با روی گشاده و سعه صدر را از اهم وظایف مددکاران بهزیستی برشمرد و افزود: هرگز در راه رسیدگی به این بندگان خدا خستگی به خود راه ندهید و روی ترش نکنید.

نائب رئیس مجلس خبرگان با اشاره به ظرفیت ارزنده خیرین حامی بهزیستی خواستار اطلاع رسانی بیش از پیش بهزیستی از خدمات خود شد و خاطر نشان کرد: شما باید طوری برنامه ریزی کنید که هر خیر و نیکوکار مرتبط با شما تکثیر گردد و با دعوت از دوستان و اقوام و نزدیکان خود بیش از پیش به یاری شما بشتابد.

وی افزود: هر کدام از ما در جامعه وظیفه‌ای داریم، خیرین با مال و امکانات شما را یاری کنند، بنده و ائمه جمعه و جماعات با بیان و کلام خود خیرین و مردم را به سمت مراکز بهزیستی هدایت کنیم و دولت هم بیش از پیش در خدمت جامعه هدف شما باشد و خصوصا سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و استان در تخصیص اعتبارات به شما کمک قابل توجه کنند چرا که حمایت از کارکنان و مددکاران شما دلگرمی و خدمت بهتر را درپی دارد و افرایش توجه به جامعه هدف بهزیستی سلامت اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

در ابتدای این دیدار سید صادق میرئی مدیر کل بهزیستی استان قم گزارش مفصلی از خدمات بهزیستی در کشور و در استان قم به طور اخص ارائه کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha