دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 20, 2024
کد خبر: 1149757
۲۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۳
آیت الله اعرافی

حوزه/ مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی شهادت فرزندان و نوه های رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه در پیامی شهادت فرزندان رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس را تسلیت گفت.

متن پیام مدیر حوزه‌های علمیه به آقای اسماعیل هنیه به این شرح است:

برادر ارجمند جناب اسماعیل هنییه
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس

سلام علیکم

شهادت فرزندان و نوه های عزیز جناب عالی در حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به اردوگاه الشاطی را خدمت شما و خانواده محترم تبریک و تسلیت عرض می گویم.

درآمیختگی خون جوانان شما با هزاران جوان و زن و کودک مظلوم فلسطین موجب افتخار جبهه مقاومت و مایه رسوایی هر چه بیشتر این کیان غاصب شده و بر ایمان، صداقت، صبر و ایستادگی مقاومت خواهد افزود .

رژیم صهیونیستی به پایان خود نزدیک شده و شکستی تاریخی را از مقاومت دریافت کرده و این گونه تلاش های مذبوحانه دلیل ناتوانی و استیصال آن است و به فضل الهی به نابودی کامل این رژیم منجر خواهد شد. تاریخ و وجدان امت اسلامی هیچگاه این فداکاری ها و شهادت ها را که برخاسته از ایمان عمیق اسلامی و معارف قرآنی است را فراموش نخواهد کرد.

حوزه های علمیه شهادت فرزندان شما و هزاران عزیز فلسطینی را صمیمانه تبریک و تسلیت می گوید و به صدای بلند اعتقاد و ایستادگی کامل پای آرمان فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف و ملت شریف و مومن فلسطین را که بر آموزه های قطعی قرآنی و سنت و سیره پیامبر مکرم اسلام و اهل بیت مطهر آن مبتنی است فریاد می زند و جان بر کف آماده جانفشانی در این مسیر نورانی است.

علیرضا اعرافی
مدیر حوزه های علمیه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha