دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 20, 2024
نشست با اعضاء و بسیجیان

حوزه/ عملیات وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرزمین رژیم پوشالی صهیونیستی نه تنها دل میلیون‌ها مردم جهان اسلام، بلکه دل خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را شاد کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از ساری، سعید کهن‌سال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران صبح امروز (دوشنبه) در نشست با اعضاء و بسیجیان این اداره کل ضمن تبریک عملیات موشکی و پهبادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، اظهار داشت: امروز کودکان خردسال، زنان، مردان بیگناه و ستمدیده غزه آماج حملات وحشیانه رژیم جعلی صهیونیست قرار میگیرند و در سخت‌ترین شرائط به سر می‌برند.

کهن‌سال با بیان اینکه امروز شاهد اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دنیا هستیم، اظهار کرد: توانمندی بالای فرزندان این مرز و بوم در فن آوری‌های گوناگون به ویژه در عرصه نظامی و ... به برکت خون‌های پاک و مطهر شهداست، این مسیر شهدایی موج عظیمی را در جهت بیداری اسلامی در جهان و منطقه ایجاد کرده است تا این چنین از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی پاسداری کنیم.

مدیرکل و فرمانده بسیج مقاومت شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه خون شهیدان والامقام ما جریان ساز است و امروز ثمره آن را می‌بینیم، اذعان داشت: یاد و خاطره شهدای هسته‌ای به ویژه شهید گرانقدر تهرانی مقدم را گرامی میداریم، اگرچه این عزیزان امروز در جمع ما نیستند، اما دستاوردهای عظیم علمی آنان، هیمنه دشمنان را فروریخت، امروز نباید این شهدا را از یاد ببریم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه وعده صادق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سرزمین رژیم پوشالی صهیونیستی نه تنها دل میلیون‌ها مردم جهان اسلام، بلکه دل خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را شاد کرد، گفت: امروز ملت ما سربلند است و با تمام توان و در زیر سایه ولایت در مقابل دشمنان و کفر ایستادگی میکند، این حرکت غیورمردان ما پاسخی به یاوه گویی ها، دهن کجی‌ها و حمله تروریستی رژیم پلید صهیونیستی در به شهادت رساندن تعدادی از سرداران سپاه در کنسولگری ایران در دمشق بوده است.

کهن‌سال در بخش دوم سخنان خود به آمادگی بسیجیان این بنیاد در شرائط حساس اشاره کرد و گفت: امروز ما بسیجیان بنیاد مازندران با جان و دل از مرزو بوم کشور خود دفاع میکنیم، آموزش، موضوعات فرهنگی و ساماندهی از مهمترین وظائف بسیجیان این بنیاد است، همه کارکنان بنیاد مازندران با روحیه بسیجی به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران خدمت میکنند، همچنین حوزه پایگاه مقاومت بسیج در تمامی شهرستان‌ها باید فعال شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: تابلوی بسیج باید همتراز تابلوی بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران برافراشته شود تا جایگاه و قداست بسیج جلوه گری کند، حضور بسیجیان بنیاد در تمامی برنامه‌ها باید پررنگ باشد، بسیج در حوزه خدمت رسانی به جامعه معزز ایثارگری باید نقش اجرایی، نظارت و پاسخگویی داشته باشد تا یک پاسخگویی مناسب در بنیاد اتفاق بافتد.

کهن‌سال با بیان اینکه سلوک رفتاری شهدا و فرماندهان دوران دفاع مقدس را سرلوحه کار خود قرار دهیم، یادآور شد: نقش تأثیرگذار شما بسیجیان در جهت ارائه خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران و نیز اجرای برنامه‌ها غیرقابل انکار و تعیین کننده است، امروز همه ما در این راه مقدس آماده فداکاری هستیم و با تمام وجود در مقابل دشمنان نظام و انقلاب می‌ایستیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن تأکید بر آگاهی بخشی و بصیرت افزایی و گرامیداشت یاد و خاطره سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی، افزود: امروز از هیج تهدیدی هراس نداریم چرا که ملت ما توان رزمی خود را در دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمنان به نمایش گذاشت.

در پایان این جلسه با حکم سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا استان، دکتر سعید کهن‌سال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به عنوان فرمانده مقاومت بسیج شاهد بنیاد مازندران منصوب شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha