دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۲ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 20, 2024
دادستان اردبیل

حوزه/ دادستان اردبیل گفت: نشر و بازنشر محتواهایی در فضای مجازی که در راستای اهداف عملیات روانی رژیم خبیث صهیونیستی قرار بگیرد، جرم است و با عامل یا عاملین قاطعانه برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه به نقل از مرکز رسانه دادستانی اردبیل، جلال آفاقی دادستان مرکز استان با اشاره به شکست رژیم جعلی و کودک‌کش و متجاوز اسرائیل در افکار عمومی و تنفر جهانی نسبت به جنایت‌های صهیونیستی، در خصوص عملیات گسترده و هجمه روانی موجود هشدار داد و افزود: در حال حاضر با ناامیدی متجاوزان از جنگ‌های سخت، نبرد برای تسخیر اذهان افراد در اولویت دشمن و رسانه‌های استعماری است.


وی اضافه کرد: غول‌های رسانه‌ای دشمن با استفاده از تاکتیک‌ها و فراتاکتیک‌ها و به مدد وسایل ارتباط جمعی وابسته، تمام تلاش خود را جهت وارونه جلوه دادن وقایع و بازنمایی غیرواقعی به جای واقعیت‌گرایی به کاربسته‌اند.

دادستان مرکز استان اردبیل با اشاره به برخی گزارش‌ها از محتواهای تولید شده در فضای مجازی در پی عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در قالب حق شرعی و قانونی و طبیعی دفاع و در صیانت از حقوق ملت شریف ایران و کشور عزیزمان صورت گرفت، ضمن تاکید بر هوشیاری کاربران در مواجهه با چنین محتواهای رسانه‌ای اظهار داشت: نشر و بازنشر محتواهایی در فضای مجازی که در راستای اهداف عملیات روانی رژیم خبیث صهیونیستی قرار بگیرد، جرم است و با عامل یا عاملین قاطعانه برخورد خواهد شد.


وی در این خصوص به عملکرد گشت سایبری دادستانی اردبیل در شناسایی فردی که اقدام به نشر اکاذیب در فضای مجازی می‌کرد، افزود: دقایقی بعد از شناسایی و در سریع‌ترین زمان ممکن فرد مذکور در یکی از مناطق اردبیل دستگیر و بازداشت شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha