پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
مراسم تشییع شهید علیرضا موذن در بیرجند

حوزه/شهید روشی در بخش ادامه وصیت‌نامه‌اش خطاب به خانواده و طلبه‌ها تقاضا کرده است که در مرحله اول برای رضای خدا از دوری این بنده حقیر ناله و زاری نکنند و از خداوند بخواهند که این امانت را بپذیرد و دوم این که حسین زمان خود این سید بزرگوار (امام خمینی ره) را تنها نگذارید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از هرمزگان، شهید نصرالله روشی، طلبه شهید دوران دفاع مقدس استان هرمزگان در بخشی از وصیت‌نامه عمومی خود که با حمد و ثنای پروردگار و سلام بر پیامبر و اهل بیت(ع) آغاز کرده، آورده است: از آنجایی که هر انسانی و هر موجود زنده‌ای باید مزه موت (مرگ) را بچشد این عبد عاصی (بنده گناهکار)خدا نیز از هر جهتی که از اویم راه سرخ شهادت را با کمال رضایت خویش پذیرا شدم و انتخاب نمودم.

شهید روشی در بخش ادامه وصیت‌نامه‌اش خطاب به خانواده و طلبه‌ها تقاضا کرده است: در مرحله اول برای رضای خدا از دوری این بنده حقیر ناله و زاری نکنند و از خداوند بخواهند که این امانت را بپذیرد و دوم این که حسین زمان خود این سید بزرگوار (امام خمینی ره) را تنها نگذارید.

این طلبه شهید در پایان وصیت نامه اش اظهار امیدواری کرده که وصیت هایش فراموش نشود و آورده است: ای ملت مسلمان ایران به خصوص ملت رودان تقاص سربریده امام حسین(ع) را از یزیدیان زمان بستانید، پهلوشکسته را باید انتقام نمود، من سلام همه کسانی که برای رضای خدا انتقام پهلوی سوخته شده حضرت زهرا(س) را بگیرند، به فاطمه زهرا خواهم رساند.

شهید روشی دربخشی از وصیت‌نامه دیگر خود مخصوص خانواده‌اش آورده است: اگر و شاید از طرف رادیو و تلویزیون برای مصاحبه آمدند مصاحبه نکنید و به آنان بگویید که با خانواده‌های شهدایی که چندین سال پیش، کسان آنان شهید شده‌اند مصاحبه بشود، زیرا آنها در این کار اولاترند.

وی بر نماز اول وقت و تلاوت هر روزه قرآن توسط اهل خانه تاکید کرده و همچنین آورده است: درصورت نبودن پول و دیگر مخارج، از خرج بعد از مرگ من باید خودداری کنید و به مقروض(قرض گرفتن) شما راضی نخواهم بود

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha